İçeriğe atla

Katy Perry (Katy Cat) Fan Club

Soner

Pinlenen İletiler

[align=center]X-Factor Yarışması İçin Katy Perry'ye Jürilik Teklifi Geldi

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

[align=center]Katy Perry ve John Mayer çiftine jürilik teklifi! X-Factor yarışmasının sunucusu Simon Cowell, Katy & John Mayer’e Amerika’daki X-Factor yarışmasına jürilik teklifi sundu. Katy & John çiftini çok iyi bulan Simon, yarışmada 2 sevgilinin jüri olmasını istiyor.

Katy Perry, 2010 yılında İngiltere’de Cherly Cole’un da olduğu dönemde konuk jüri olmuştu. Ayrıca One Direction üyelerinden Niall Horan da Katy Perry sayesinde turu geçmişti.

Simon, ikiliye yarışmada jüri olması için 13 Milyon€ teklif etti. Bu sezon Britney Spears veya Demi Lovato olmayacak. Katy, Simon’un yeni sezon için ilk tercihi oldu. Ayrıca Eğer Katy seçilirse her hafta 220.000€ alacak.

Katy Perry’ye geçen sezon da American Idol yarışmasından jürilik teklifi gelmiş, Katy o teklifi de reddetmişti.

NOT: Katy muhtemelen bu teklifi reddedecek, çünkü daha önce verdiği bir röportajında hiçbir yarışmaya jüri olmak istemediğini, çünkü yarışma jüriliğinin uzun bir süreç gerektirdiğini belirtmişti.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ama Demi Lovato devam edecek diye biliyorum ben.

Hatta her defasinda Britney geri donsun onun yerini kimse dolduramaz diyordu roportajlarda. Bi keresinde de Lady Gaga'yi istemisti guzel olurdu diye

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Kafam karisti..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

[align=center]Katy Perry'den Anlamlı Ziyaret

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]UNICEF ile birlikte Madagascar'a gitti

Ünlü şarkıcı Katy Perry, UNICEF ile birlikte Madagascar'a giderek o bölgedeki kimsesiz çocukları ve yoksul ailelerin sıkıntılarını tüm dünyaya duyurmak istedi ve oradan bir çok fotoğraf yayınladı.

Şarkıcı , '' Bir haftadan az bir süre kaldım ve bu sırada insanların sağlık konusunda ne kadar zor bir durumda yaşadıklarını gözlerim açık bir şekilde izledim.Tecavüzün ve insan haklarının eksikliği çok ciddi bir boyutta ve UNICEF yardım sağlamak için uğraşıyor.UNICEF bana bu ziyareti sağladığı ve yaptıkları işin ne kadar önemli olduğunu, çocukların hayatlarını nasıl değiştirdiklerini görme ve farkında olma fırsatı verdikleri için minnettarım.Çocukları kurtarmak için UNICEF'i destekleyin ! '' şeklinde açıklamada bulundu.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hahahaha aynen ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> bence iddialı bi albümle gelicek gibi bu kadar uzattıysa arayı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]Katy dün ASCAP EXPO galasındaydı ve yeni albümü hakkında konuştu.

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]- Sia ile ''Double Rainbow'' adlı bir şarkı yaptıklarını söyledi ve ekledi ''Bonnie Mckee,Dr Luke ve Max Martinle birlikte bir rüya takımız'' dedi.

- Besteci ve Teenage Dream albümünde beraber çalıştığı, Bonnie Mckee ile ilgilide konuştu.Bir giyim mağazasında bir araya geldiklerini ve tanışıp arkadaş olduklarını söyledi.

Firework'ün şimdiye kadar yazdığı en önemli şarkısı olduğunu dile getirdi.

Otistik bir kızla "Firework" 'ü söylemiştim ve bu kariyerimin en unutulmaz anıydı dedi.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]KATY PERRY ALBÜMÜNE ADIM ADIM[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Katy Perry, yeni albümüyle ilgili çalışmalarını yarısını tamamladığını açıkladı.

2010 yılında yayınladığı "Teenage Dream" albümünden sonraki dönemde "duygusal" bir dönem geçirdiğini ve bunun yazdığı şarkılara da yansıdığını söyleyen sanatçı, albüm çalışmalarının yavaş yavaş tamamlandığını belirtti.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Katy,dün The Great Gatsby Açılış Kokteyline katıldı

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]KATY PERRY’NİN AŞKLARI, ŞARKI SÖZLERİNDE

[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Yeni albüm hazırlığında olan Katy Perry, şarkı sözlerinde eski kocasına ve şu andaki erkek arkadaşına sesleniyor.

Hazırladığı şarkılarda, isim olarak belirtmese de eski eşi Russell Brand ve yeni sevgilisi John Mayer’e ithafen sözlere yer verdiğini söyleyen sanatçı, yazmanın kendisi için terapi olduğu ve hislerini bu şekilde dışa vurabildiğini söyledi.

Perry, yeni albümün hazırlıklarının yarılandığını da ekledi.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...