İçeriğe atla

Katy Perry (Katy Cat) Fan Club

Soner

Pinlenen İletiler

[align=center]Katy Perry, 3. Parfümünü Tanıttı[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

[align=center]Katy Perry'den 3.parfüm geliyor! Katy Perry, dün New York'ta yeni parfümünün tanıtımını yaptı. Katy Perry'nin Purr ve Meow adında 2 çeşit parfümü var. Katy Perry'nin yeni parfümünün adı "Killer Queen", yani Katil Kraliçe olacak.

Katy Perry, daha önce her zaman şeker temasını kullanmayacağını, yeni döneminde daha karanlık, hüzünlü bir dönem olacağını söylemişti. Katy'nin parfüm şişesi de bu dönemi doğrular nitelikte. Katy parfümünün resmini ilk olarak twitter hesabında paylaştı. Parfüm henüz satışa sunulmadı. Parfüm logosunun temsil ettikleri ise aşk, kediler, din ve müzik tutkusu.[/align]

[align=center]İşte Katy Perry'nin Yeni Parfüm Şişesi[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sirf sisesi icin satin alinabilir, kullan bitsin, sonra bir biblo gibi bir kosede dursun.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[align=center]Katy Perry ve The Rolling Stones aynı sahnede[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]The Rolling Stones konserinde Katy Perry sürprizi. Amerikalı şarkıcı, grubun Los Angeles'taki konserinde sahneye çıktı. [/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

reklam filmiymiş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni albümünü bu yıl yayınlamaya hazırlanan 28 yaşındaki başarılı şarkıcı Katy Perry, güzelliği ile Vogue dergisinin Temmuz sayısının kapağını süsledi. Annie Leibovitz objektifinde dergiye birbirinden harika pozlar veren Katy Perry, röportajında biten evliliği ve aşk hayatından bahsetti.

Russell hakkında görüşleri:

O gerçekten çok akıllı bir adam ve onunla evlendiğimde gerçekten ona aşıktım. Söyleyebileceğim tek şey boşanma kararını ondan değil bana attığı mesajla öğrenmiş olmam. Histerik yöntemleri var. Bir kere de benimle ilgili şakalar yapıyordu ve benim kulak misafiri olduğumdan haberi yoktu. Şovunda ona sürpriz yapmak için gelmiştim. Çok üzücü bir durum oldu.

Evliliğin sonu hakkında:

Yeni, sahip çıkmam gereken sorumluluklarım var. Bu yolda karşıma çıkanların hepsini kabullendim. Onu tekrar tekrar eve davet etmeme rağmen böyle oldu. Bunu "Katy Perry: Part of Me" filmimde görebilirsiniz. Düzenlenmiş değil gerçeklerdi.

John Mayer ile ilişkisi hakkında:

Ona deliler gibi aşıktım. Hala da öyleyim. Bu ilişkide söyleyebileceklerim; çok güzel bir zihni ve işkence görmüş ruhu var. Neden yaralı kuşlara bu kadar ilgi duyduğumu anlamaya çalışıyorum.

Yeniden Aşık Olmak Üzerine:

Bir ilişki içinde değilim. Kendi başımayım. Yatağımda tek başıma yatıyorum. Yalnızken güzel vakit geçiriyorum. Tekrar aşık olacağıma inanıyorum.Bunu hakediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]KATY PERRY HAZIRLIK YAPIYOR[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Yeni albümü için çalışmalara başlayan Katy Perry, kendini stüdyoya kapadı.

Bir önceki albümünün elde ettiği başarı sonrasında, yeni albümünü hazırlarken endişeye kapıldığını söyleyen sanatçı, aynı başarıyı elde etmek için çok çalıştığını ve dönem dönem bu nedenle strese kapıldığını belirtti.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]KATY PERRY VE JOHN MAYER DÜETİ[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Katy Perry ve John Mayer çifti, ayrılık dedikodularının aksine birlikte bir single projeleri olduğunu açıkladı.

Yeni albümü için çalışmalara başlayan John Mayer, bu albümde Katy Perry ile seslendireceği bir şarkıya da yer vermek için çalışmalara başladıklarını belirtti.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

[align=center]Katy Perry'nin yeni albümü "Prism" Ekim ayında yayınlanıyor[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Amerikalı pop yıldızı Katy Perry, yeni albümünün ismini ve çıkış tarihini ilginç bir tanıtımla açıkladı. Üzerinde "Katy Perry - Prism -10-22-13" yazılı altın suyuna batırılmış bir tır, Los Angeles sokaklarında gezindi. Tırı fark eden hayranları, çektikleri fotoğrafları Twitter'da paylaştı. Adam Lambert da fotoğrafı paylaşanlar arasındaydı.[/align]

[align=center]Katy Perry'nin yeni single'ı "Roar", 12 Ağustos'ta yayınlanıyor[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Katy Perry, Ekim ayında yayınlanacağı "Prism"den ilk single belli oldu. Katy Perry'nin yeni single'ı "Roar", 12 Ağustos'ta yayınlanıyor. Single'ın kısa bir fragmanı yayınlandı. [/align]

[/align]

[align=center]Roar'la ilgili "Burning Baby Blue" adlı ilk teaserdan sonra "The Third Coming" isimli 2. teaser yayınlandı.[/align]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Teenage Dream Öldü

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...