İçeriğe atla

Katy Perry (Katy Cat) Fan Club

Soner

Pinlenen İletiler

Part of Me klibini ben çok beğendim ancak en çok ziyaret ettiğim ekşi sözlükde bizim türkler tarafından,youtubeda da yabancılar tarafından ortak bir eleştrisi dikkatimi çekti ve paylaşmak istiyorum.Katy Perry'nin klibindeki aldatılma duygusu ile militan ordusuna katılmasının ironik olduğundan,amerikan ordusunun açık reklamını yapıp klibin bu amaçla bu temada çekildiğinden söz edilmiş.Yani bunu 2-3 yoruma dayanarak söylemiyorum,yaklaşık 100 e yakın amerikan ve türk'ün düşünceleri bu yönde.Bunu neden yazdığımı ve benim düşüncelerimi sorarsanız da şöyle açıklamak isterim:

Katy Perry'i öncelikle çok seviyorum ve severek de dinliyorum.Part of Me şarkısı da bir o kadar başarılı.Ancak yine eleştrilerde katıldığım ortak nokta:Sanatçılar genellikle baş kaldırma ve militanizm karşıtı olurlar.Katy Perry'nin bu klipte militanizim i araç olarak değil açıkçası prim için yaptığı düşüncesine katılıyorum.Onu çok sevdiğim için de kendisini bu şekilde bir klip hoşuma gitmedi.Umarım tekrar eskisi gibi kliplerine döner diyorum.Fan club olarak iyi eleştirilerin yanında kötü bir eleştirinin de yer almasını lütfen yanlış karşılamayın.Ben sadece bu konu hakkında dikkatimi çeken ve katıldığım noktaları olan bir konuyu paylaşmak istedim sizlerle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Katy Perry'nin ''Part of Me'' Filminin Afişi!

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Oha, çok güzel!

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

2.single 'Wide Awake'in kapağı yayınlandı !

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Kliplerini merakla beklediğim sanatçıların basını çekiyo süper

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

I

Gizlenmiş İçerik

Katy

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bi Kaç Şarkısını Çok Severim Ama Çok Bahtsız Hep Lady Gaga Rihanna Adele Gibi İsimlerle Aday Oluo

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ödül Alamıo

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

[align=center]Katy Perry, Cüneyt’e Poz Verecek[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Katy Perry, Cüneyt Akeroğlu'na Poz Verecek![/align]

Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Katy Perry, Fransa’nın en önemli dergilerinden L’officiel’ın eylül sayısı için fotoğraf sanatçısı Cüneyt Akeroğlu'na poz verecek.

Akeroğlu, çekim için önerilen pek çok uluslararası fotoğrafçı arasından kendisini seçen Perry'yi görüntülemek üzere önümüzdeki günlerde Los Angeles'a gidecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

[align=center]KATY PERRY YILIN KADINI SEÇİLDİ[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]Müzik endüstrisinde yaklaşık 5 seneden daha az bir süredir olmasına karşın kısa sürede birçok önemli ve başarılı işe imza atan Katy Perry, Amerika’da yılın kadını seçildi.

Kendisini bu ödüle layık gören derginin yöneticisi, Katy Perry’nin film çalışmalarını, turnelerini ve son albümünün yeni edisyonunu değerlendirdiklerinde bu seçimin doğru bir karar olduğunu belirtti.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...