İçeriğe atla

Turkce Sarki Yarismasi Yeniden Baslamali Mi?

Uğur

Turkce Sarki Yarismasi Yeniden Baslamali Mi?  

24 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 64
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bence Türkçe Şarkı Yarışması da devam etmeli. Yani sonuçta Dünya'nın her yeri müzikle dolu. Türk müziğinde de inanılmaz kaliteli şarkılar var. "Türk müziği dinlemiyorum." söylemi Türkçe müziğe aşırı önyargılı bakılmasından bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Semih nedir bu Melih dusmanligi o cok iyi bir insan

Ne düşmanı en büyük müttefikim o benim. Ah bir de ergene bağlamasa arada.

Bence Türkçe Şarkı Yarışması da devam etmeli. Yani sonuçta Dünya'nın her yeri müzikle dolu. Türk müziğinde de inanılmaz kaliteli şarkılar var. "Türk müziği dinlemiyorum." söylemi Türkçe müziğe aşırı önyargılı bakılmasından bence.

Elit insanlarız biz, dinlemeyiz türkçe.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu yarışmaya ilgi yok. İlk dönemlerde bile ETSC'de herkes saatinde oyunu gönderirken aynı üyelere TŞY puanlarını göndermesi için yalvaracak duruma geliyordunuz. Düzenleyene eziyet. Zaten araya onca şey karışmış hiç takip etmeyenler hangi şarkılar yarıştı bilmez çok karışıklık olur

ben zamanında iki kez ev sahipliği yaptım hiçte sıkıntı çekmedim gününe kadar bekledim vermeyeni diskalifiye ettim zaten genelde 1 günde bitirdim finallerimi ben kimseyi beklemem ki keyfini

sen sanıyormusun asyavision olduğunda oylar şapır şupur gelecek

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim Mustafa.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Evet ben de Dios'a katılıyorum. Oy toplamak çok zorlaşıyor. Doğal olarak ETSC gibi ilgi gösterilmiyor. Belki bu yarışmaların formatını değiştirebiliriz ama TŞY, Asiavision, TSC ve ETSC yapılmalı. Burası Dünya Müziği ile ilgilenen entelektüel bir müzik platformu çünkü. ET'nin sadece Eurovision ya da Schlager ile ilgili bir platform olduğunu düşünmüyorum. Tabiki ESC ve Avrupa popu ön planda ama Dünya müziği de bizim için önemli.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oy toplamak kişiden kişiye değişir zorluluk olarak ben hiç zorlanmadım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> zorlayanları diskalifiye ettim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...