İçeriğe atla

Turkce Sarki Yarismasi Yeniden Baslamali Mi?

Uğur

Turkce Sarki Yarismasi Yeniden Baslamali Mi?  

24 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 64
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu arada gec de olsa olaya parmak basmaya geldim ugur amerikada cikan her single hit oluyo demis ama bu dogru degil hepimizin bilmedigi milyonlarca single vardir

Amerika'da cikan her single hit oluyor demedim. "Amerika'dan cikip listelerde hit olmamis sarki yok denecek kadar az. Amerika'da dinlenen -nerdeyse- her sey dunyada hit oluyor." dedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tamam yani her neyse ben katilmiyorum sana. Amerikali olup da cok unlenmeyen isimler oldukca fazla

Ayrica Turkce sarki kalmadi demissiniz de ona da katilmiyorum Turkce sarki olarak sadece radyolarda calan powerturk'te izlediginiz sarkilari kritere aliyosaniz kalmamis olabilir ama bir cok sarki var daha bilmediginiz ve bu yarismanin amaci da bunlari tanimakti ben bu yuzden tekrar baslamaliya oy verdim ama kac kisi katilir format ne olur ya da tekrar baslar mi onu bilemem

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Amerikali olup unlenmenmeyen elbette cok isim var, ama dedigin gibi TSY icin bile "Turkce sarki kalmadi" diyenlerin Amerika icin bilinmeyen sarkicilari yaristiracagini hic sanmiyorum, aciklamak istedigim buydu sen de aslinda anlamissin sadece "katilmiyorum" kismi olmamis.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 6 ay sonra...

@Melih saldir kocum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

karın var karşında kahveden arkadaşın yok koçum ne ayak

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

evet bu üyeler öyle bir üyelerki

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> isterler yaparız katılmazlar burda bir taraflarını yırtan bir sürü üyemiz hırslarından ötürü aldıkları kötü derecelerin ardından evet başlasın demelerine rağmen yarışmayı bırakmışlardır

Gizlenmiş İçerik

YANİ SİZİ MEMNUN ETMEK ÇOK ZOR

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yani zaten tşy başlarsa her şeyi ile ben ilgileneceğim için katılım hiç olmaz diye düşünüyorum malum sitede çok popülerim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...