İçeriğe atla

Turkce Sarki Yarismasi Yeniden Baslamali Mi?

Uğur

Turkce Sarki Yarismasi Yeniden Baslamali Mi?  

24 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

O zaman Asya odaklı bir ATSC yapabiliriz.

bensiz.......

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Seni dışlıyoruz...

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

katılmam ki zaten

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 64
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Avrupa dışı demek sadece Amerika demek değil ki. Bunu Güney Amerika'sı var, Asya'sı, Afrika'sı var...

Senin yorumunu alintilayarak yazmadim onu. Amerikan sarkicilar olayina aciklik getirdim ve konuyu Timestar'a bagladim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Avrupa dışı demek sadece Amerika demek değil ki. Bunu Güney Amerika'sı var, Asya'sı, Afrika'sı var...

haklısın ama bunun gamgam style'ı var, shakira'sı var....

Michel Telo'su da var.

Dusundugunuz gibi bir yarisma olursa birincileri simdiden bellidir soyleyeyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Soner'e katılıyorum.

Ben çok istiyorum tekrar açılsın ama bi farkı olsun. Temalı olabilir. 80'ler yapabiliriz, 90'lar yapabiliriz.

Aşk şarkıları olur, sosyal sorumluluk şarkıları olur. Olur da olur yani maksat zaman geçsin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Direkt açıladabilir yani temasız da olsun ama açılsın

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tema olayina ben de sicak bakiyorum, zaten bu fikri ilk ortaya atan bendim fakat Can'in dedigi gibi temali yarismalarda katilim daha da dustu. 12 13 sehirle de is yurumez gibi geliyor bana. Tema olayi yine de cok hos.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence baslamalı ama farklılıklar getrmelyz herkes aklında olan fikrleri ortaya koysun mesela uğurun getrdiği ilk deişklk tema idi ben sevmiştim onu katılım azalmasına rağmen herkesin farklı şarkılar dinleme fırsatı oluyo nostalji yapabiliyoruz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...