İçeriğe atla

Türkiye 2013 : (Çekildi)

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 500
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Cem Adrian'ı nedense Rona Nisliu'ya benzetiyorum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Sesi çok daha iyi ama denildiği gibi beste önemli.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Rona Nisliu'ya " O ne ya. Çay diye bağırıp duruyo. " denildi. Kadın gitti Arnavutluk'un en iyi derecesini aldı. Jüri desteği alınsa Türkiye kazanmaya en yakın ülkelerden biri.

Gizlenmiş İçerik

He Cem Adrian'a teklif götürülse bile kabul edeeğini sanmıyorum orası ayrı mesele.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Bana Ne Yaptın" tadında İngilizce bir şarkı yapsın da ağlatsın Avrupa'yı...

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rona'ya o yorumları yapanların karşısında ben vardım. İlk dinlediğim an bayılmıştım ki bu forumda benden başka yoktu ilk yayınlandığında o şarkıyı savunan.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Rona ve Cem'i kıyaslamak saçma. Cem Adrian gitse bile bir şey yapamaz dedim çünkü dediğim gibi özele değil genele hitap etmek zorundasınız. Rona'nın özelliği sesini çok iyi kullanmasıydı, yoksa Rona çok çok özel bir sese sahip değil, çok var Rona gibi Avrupa'da. Ama Cem Adrian'ın gerçekten kendine özel bir sesi var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rona'ya o yorumları yapanların karşısında ben vardım. İlk dinlediğim an bayılmıştım ki bu forumda benden başka yoktu ilk yayınlandığında o şarkıyı savunan.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Rona ve Cem'i kıyaslamak saçma. Cem Adrian gitse bile bir şey yapamaz dedim çünkü dediğim gibi özele değil genele hitap etmek zorundasınız. Rona'nın özelliği sesini çok iyi kullanmasıydı, yoksa Rona çok çok özel bir sese sahip değil, çok var Rona gibi Avrupa'da. Ama Cem Adrian'ın gerçekten kendine özel bir sesi var.

Beni unuttun hayırsız!

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Artık Türkiye çıkınca 'kalktık evde göbek attık' değil, 'abi tüylerim diken diken oldu, ağlayacaktım' cümlesini duymak istiyorum. Çok mu şey istiyorum?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Ulaş bi de sen vardın sanırım. Soner falan sonradan beğendiğini söylemişti.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Duruyo başlık orda.

Ağlatmaya gerek yok, jürinin kanına işlesek yeter bize bence.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ama TRT yine hiçbir öneriyi dinlemeden kendi bildiğini okuyacaktır. Atiye olmasın diye dua etmeli bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet tam ağlatmaya gerek yok hatta Burcu Güneş bile olmasa olur ama yeterki slow gitsin. 10 seneyi aşkın slowla gitmedik. Slow ama ney olsun içinde, belki saz, belki tulum. Bi de Avrupa'dan keman, piyano

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Farklı bir şey olmalı. Loreen'in şarkısı da slow ama farklı bi tarz. Onu türk müzik aletleriyle süsledik mi bence başka bi tarz çıkar ortaya.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet tam ağlatmaya gerek yok hatta Burcu Güneş bile olmasa olur ama yeterki slow gitsin. 10 seneyi aşkın slowla gitmedik. Slow ama ney olsun içinde, belki saz, belki tulum. Bi de Avrupa'dan keman, piyano

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Farklı bir şey olmalı. Loreen'in şarkısı da slow ama farklı bi tarz. Onu türk müzik aletleriyle süsledik mi bence başka bi tarz çıkar ortaya.

Peki

Gizlenmiş İçerik

:siritma:

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Mantıklı.

Bu arada Cem Adrian'ın gitmesi durumunda bir şey yapabileceğini sanmıyorum. Özele değil genele hitap eden bir tarz ve sesle orada olmalıyız.

Rona Nishliu Arnavutça slow bi şarkıyla hiç de genele hitap etmiyordu bence.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Genele hitap ettiğini zaten söylemedim. Cem Adrian'la kıyaslanmasını yanlış bulmamın nedenini Rona'nın Cem gibi özel bir sesi olmadığını vurgulayarak açıkladım.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Bu tatta bir ulusal final istiyoruz. Çok şey mi istiyoruz?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yürüyedur TRT! Ben arkandayım. Burcu Güneş falan yollama boşuna, gitse de slov yapmaz o tarz isimler zaten. Sen Can gibi genç bir yeteneğe şans ver yine. Ha ulusal final yapıcam diyosan, buyur yap memnun oluruz ama sen onla uğraşmazsın nasılsa.

Bir dost.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...