İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

Neden Junior Eurovision için başlık açmıyoruz ?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Açabiliriz tabii ki, ilgilenen olursa ama.

Ben de bişey sorcam neden chat bölümünün saati Türkiye saati değil?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

O chat modülüyle ilgili bir sorun, onu düzeltmeye çalışacağız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

Ya ben telefondan girince mobil versiyonu çıkıyor sitenin. İyi, hoş, pek de sevdim. Mobil versiyondayken normal siteye döne basıyorum, daha detaylı görebilmek için her şeyi mobil versiyondan çıkıyorum. Çıktığımda ise mobil versiyona geç gibisinden bir tuş yok. Telefonda olup mobil versiyonda olmayınca bazen yorum yapsamda gitmiyor ve konu açamıyorum. Normal versiyondan mobil versiyona geçmesi bir gün alıyor, bunu da kendi kendine yapıyor. Soracağım şu; telefonda normal sitedeyken istediğim zaman mobil versiyona nasıl geçerim?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adminim size sahip sesleniyorum. Yağdım idilim, sahip çıkılım bizlere ıkıyyhhhhhhhh

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben aslında ETSC için dünya üzerindeki tüm ülkelerin seçeneklere eklenmesini isterdim. Hem yakında ülke kalmayacak, hem de yarışma daha da ilginçleşebilirdi.

ETSC , Avrupa bazında oluyor.

Ancak Avrupa ülkeleri dışında her ülkenin katılabileceği ayrı bir yarışma düzenleyebiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben aslında ETSC için dünya üzerindeki tüm ülkelerin seçeneklere eklenmesini isterdim. Hem yakında ülke kalmayacak, hem de yarışma daha da ilginçleşebilirdi.

ETSC , Avrupa bazında oluyor.

Ancak Avrupa ülkeleri dışında her ülkenin katılabileceği ayrı bir yarışma düzenleyebiliriz.

olmasın bence.. tek yarışmaya ilgiyi arttırmak daha iyi olur..
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Israil Ermenistan Güney Kıbrıs Türkiye avrupada mı ?

Eren sen de Avrupa'da toprakları olduğunu biliyorsun , Avrupa'da olmasalar ESC'de nasıl yarışsın ?

Yapma Cem Türkiyenin sadece Trakya bölgesi Avrupada hadi Geçtim Türkiyeyei ? Ermenistanın topragımı var Avrupada ? Yada Kıbrısın ? Hele hele İsrail ? Azerbaycan ve Gürcistan neyse .. Ermenistanın ve İsrailin karıs topragı yok
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mesele bu değil toprak bakımında İsrailin avrupayla ne alakası var ? Ermenistanın ? Kıbrısın ?

Kıbrıs : Siyasi olarak avrupada kabul edilebilir

Ermenistan : Siyasi olarak Rus kominizmini yalayıp yutmuş . Rusya olmadan Ermenistan bile diyemyen bir ülke ! Hangi avrupa ?

İsrail : Amerikan güdümünde

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Avrupa ile siyasi olarak kimle içli dıslı yada halkı ?

Gürcistan : Avrupa ile yakınlasmanın bedelini 2008 Osetya savası ile cok güzel ödedi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsrail Avrupa'ya cidden çok uzak yaaa.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Israil Ermenistan Güney Kıbrıs Türkiye avrupada mı ?

Eren sen de Avrupa'da toprakları olduğunu biliyorsun , Avrupa'da olmasalar ESC'de nasıl yarışsın ?

Yapma Cem Türkiyenin sadece Trakya bölgesi Avrupada hadi Geçtim Türkiyeyei ? Ermenistanın topragımı var Avrupada ? Yada Kıbrısın ? Hele hele İsrail ? Azerbaycan ve Gürcistan neyse .. Ermenistanın ve İsrailin karıs topragı yok

Gizlenmiş İçerik

Haklısın bence de , İsrail'i yarışmaya neden aldıkları malum zaten. ABD ile birleşip kafalarına silah dayamıştır EBU'nun

Gizlenmiş İçerik

qq

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstek kısmında beyin fırtınası yapıyoruz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Yanlıs anlasılmasın bir isteğim yok sadece belirtmek istedim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...