İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

İlk yarışmada YouTube'a yükleme yapıldığında aynı anda 5-6 kurumun teklif hakkını falan ihlalden video silinmişti.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni üye oldum ve gözüme çarpan ilk eksikliği söylüyorum foruma eğlence ve hırs katmak için üyelere mesaj sayılarına göre rütbe ler verilebilir mesela başlangıç rütbesi eurovision fanı, sonra ulusul final yarışmacısı, ulusal final finalistı, eurovision temsilcisi, eurovision finalistı, eurovision birincisi tarzında devam eder :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni üye oldum ve gözüme çarpan ilk eksikliği söylüyorum foruma eğlence ve hırs katmak için üyelere mesaj sayılarına göre rütbe ler verilebilir mesela başlangıç rütbesi eurovision fanı, sonra ulusul final yarışmacısı, ulusal final finalistı, eurovision temsilcisi, eurovision finalistı, eurovision birincisi tarzında devam eder

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

forumdakiler zaten yeterince hırslı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

forumda takılrıken aklıma başka bir soru daha takıldı neden forumda reklam yayınlanmıyo eğer reklamlarla yeterli para toplanırsa xenforo gibi güzel görsellik sağlayan bi forum yapla biliki gerçekten çok güzel kaliteli ve güzel görselli forumları xenforo nun isterseniz bi bakın demo sürümüdü var http://xenforo.com/

not: aynı zamnda birisi sizin youmunuz üstüne yorum yaptığında bildirm gelio ve çok güzel bir üye profili var twit gibi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

XenForo vBulletin'i tahtından rahatlıkla indirebilecek kalitede bir şey.

bencede belkide reklamlarla para sağlanırsa xenforo ya geçebiliriz ki süper ötesi bi forum tasarımı şahsen bóyle bi şeye kalkışırsanız sırf amacınızı gerçeklestirmeniz icin bile reklamlara tıklayabilirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

açıkçası forumu kurarken mybb kurmak da pek içime sinmedi ama her şeyi çok kolay değiştirilebiliyo ve sıcak bir görünüşü var. Eğer reklam işi olursa xenforo sistemine geçmek neden olmasın düşünürüz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

OY VERMEMEYİ YADA GEÇ VERMEYİ ADET EDİNEN ÜYELERİN TESPİT EDİLMESİNİ VE ÜLKELERİNİN BİR DAHA KENDİLERİNE VERİLMEMESİ ÜZERİNE BOŞA ÇIKARILMASINI YENİ SORUMLULUK SAHİBİ OLAN ÜYELERİMİZE VERİLMESİNİ İSTİYORUM

Şarkılar belirlenen tarihlerde açıklanır ve belirlenen tarihlerde oylar toplanıp sonuçlar duyurulur. Tarihlerde özel nedenlerden dolayı aksamalar olabilir. Tarihlere uymayıp geç kalan katılımcılar o yarışma için diskalifiye edilir. 2 yarışma üst üste oy vermekte veya şarkı göndermekte geç kaldığı takdirde ülkesi yarışmadan düşürülür ve seçilebilecek ülkeler kapsamına alınır.

ETSC Kuralları, Madde 7

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...