İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

e bak işte Romanya ulusal final yapıyorken benim yapamam bence büyük haksızlık.........

Senin kullandigin sarkicilari 3 ulke birden kullaniyor ama, Romanya vb. ulkelerle bir tutamazsin kendini. Vatikan Sehri'ne hic yarisma hakki da vermeyebilirdik, EBU uyesi oldugu icin kurallara gore yarismada yarisabilme hakki var.

Romanya,Moldova vb. ülkelerin müzik piyasaları İtalyan Müzik Piyasası ile eşit mi sence? Zaten 3 kişiyiz ama 3'ümüz de farklı tarzlarda yarışıyoruz. Onları bilemem ama benim listemde olup da onların yarıştığı sadece 1 şarkı vardı ki onu da yollamayı pek düşünmüyordum.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Romanya,Moldova vb. ülkelerin müzik piyasaları İtalyan Müzik Piyasası ile eşit mi sence? Zaten 3 kişiyiz ama 3'ümüz de farklı tarzlarda yarışıyoruz. Onları bilemem ama benim listemde olup da onların yarıştığı sadece 1 şarkı vardı ki onu da yollamayı pek düşünmüyordum.

Esit olmadigini ilk 28 yarisma boyunca kanitlayamadiniz buyuk ulkelerden faydalanan kucuk ulkeler olarak. En azindan Moldova ve Romanya gibi ulkeler Eurovision sarkicilarina ya da cover calismalara basvurmadi!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Esit olmadigini ilk 28 yarisma boyunca kanitlayamadiniz buyuk ulkelerden faydalanan kucuk ulkeler olarak. En azindan Moldova ve Romanya gibi ulkeler Eurovision sarkicilarina ya da cover calismalara basvurmadi!

Haklısın ben zaten kazık gibi 28 yarışmadır Vatikan'dayım.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sleep@2x.png 2x" width="20" height="20">
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haklısın ben zaten kazık gibi 28 yarışmadır Vatikan'dayım.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sleep@2x.png 2x" width="20" height="20">

2. cogul kisiyi kullanarak yazmistim oysa ki anlaman gerekirdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Az sonra yazacaklarım kişisel önerimdir ve sadece bir fikirdir.Türkçe şarkı yarışması için de bir recap olsa fena olmaz mı,hem yarışmaya olan ilgiyi ve ciddiyeti arttırır(yayınlık falan bir durum yok da) hem de o upuzun videolu konuyu kimse açıp dinlemiyor zaten bildiğimiz şarkılar olduğundan çoğunu zevklerimize göre atıyoruz ama mesela ben kendi adıma bazen bir şarkıyı dinlediğimde eskisinden farklı bir hisle sevebiliyorum yada ne bileyim kulak bu sonuçta ne kadar aşina olduğu şarkılar da olsa hepsini şöyle bir kısaca hatırlayıp canlandırdığında daha iyi puanlar hem de bilmediği şarkıları kıyaslar diye düşünüyorum..Tabii tşy için uğraşılır mı denebilir ama bildiğim kadarıyla tşy ve etsc ikisi de aynı kategoride eşit derecede interaktif yarışmalar.Kısa özetim tşy de etsc standartlarına getirilse,yorum yapılıp çıkılan bir yarışma olmasa çok daha güzel olabilir

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Okuduğunuz için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Az sonra yazacaklarım kişisel önerimdir ve sadece bir fikirdir.Türkçe şarkı yarışması için de bir recap olsa fena olmaz mı,hem yarışmaya olan ilgiyi ve ciddiyeti arttırır(yayınlık falan bir durum yok da) hem de o upuzun videolu konuyu kimse açıp dinlemiyor zaten bildiğimiz şarkılar olduğundan çoğunu zevklerimize göre atıyoruz ama mesela ben kendi adıma bazen bir şarkıyı dinlediğimde eskisinden farklı bir hisle sevebiliyorum yada ne bileyim kulak bu sonuçta ne kadar aşina olduğu şarkılar da olsa hepsini şöyle bir kısaca hatırlayıp canlandırdığında daha iyi puanlar hem de bilmediği şarkıları kıyaslar diye düşünüyorum..Tabii tşy için uğraşılır mı denebilir ama bildiğim kadarıyla tşy ve etsc ikisi de aynı kategoride eşit derecede interaktif yarışmalar.Kısa özetim tşy de etsc standartlarına getirilse,yorum yapılıp çıkılan bir yarışma olmasa çok daha güzel olabilir

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Okuduğunuz için teşekkürler

Recap yapacak birisi olduktan sonra olur.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Süper oldu bende kaldırılmamasından yanaydım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

san marinoyken gayet memnundun italyadan yararlanmaya mustafa

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> neden şimdi başkalarını düşünmüosun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

san marinoyken gayet memnundun italyadan yararlanmaya mustafa

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> neden şimdi başkalarını düşünmüosun

su anda da Almanya'dan yararlanıyorum Melih

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Uğur'un aldığı karar çok doğru ve mantıklı bence

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...