İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

Yine ilk geceden 19 ulke basligini acmis ben ne yapayim simdi. Uzasin diyosunuz da, o zaman ilgi gostermeyeceksiniz.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

petek dinçöz, petek matematikçöz, petekfizikçöz...

Arkadaşın bu mesajının ardından banlanmasını talep ediyorum.

sonuncusunda boşluk bırakmamışım :/

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Reklamlar ve Promosyonlar forumuna ülkeler için alt forumlar açılabilir. böylece ülkeler haberlerini, promosyon turlarını o forumda açıklayabilirler. veya farklı etkinlikler düzenleyebilirler. Daha çok ülkenin özel alanı gibi olur. Fransa'ya tıklandığında ETSC'de fransa hakkında bir çok bilgi ve ülkenin kendi içindeki çalışmaları görülebilir. Çeşitli festivaller ve ödül törenleri düzenleyebilir.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Reklamlar ve Promosyonlar forumuna ülkeler için alt forumlar açılabilir. böylece ülkeler haberlerini, promosyon turlarını o forumda açıklayabilirler. veya farklı etkinlikler düzenleyebilirler. Daha çok ülkenin özel alanı gibi olur. Fransa'ya tıklandığında ETSC'de fransa hakkında bir çok bilgi ve ülkenin kendi içindeki çalışmaları görülebilir. Çeşitli festivaller ve ödül törenleri düzenleyebilir.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ben bunu 3 ay önce söylemiştim, Uğur da bakarız diyip konuyu kapatmıştı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

İki mesaj arasındaki süre uygulamasının, mesaj sayısı belli bir sınırın üzerinde olan üyeler için kaldırılmasını talep ediyorum.

Of bu da süper olurdu. :pray:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sitede art arda gonderilen mesajlarin (flood mesajlar) sitem tarafindan otomatik olarak birlestirilmesi ilk 60 saniyeden (1 dakika) sonra yapilmaktadir.

"Ulusal Finaller" kategorisine ayricalik taninarak, bu kategoride art arda atilan mesajlarin birlestirilmesi engellenmistir.

Sitede art arda iki mesaj gonderme araligi 60 saniyeden 30 saniyeye cekilmistir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cevap bulmayacağımı bile bile yazıyorum.

Second Chance ETSC isimli yarışmanın 2.si yapılacak mı? golden baby ile tekrar yarışmak için can atıyorum da

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cevap bulmayacağımı bile bile yazıyorum.

Second Chance ETSC isimli yarışmanın 2.si yapılacak mı? golden baby ile tekrar yarışmak için can atıyorum da

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Evet, ETSC'ye ek olarak

20 yarismada bir Grammy ETSC

30 yarismada bir Second Chance

50 yarismada bir Congratulations

duzenleniyor.

Bu durumda 2. Second Chance Contest, 60. yarismanin hemen ardindan duzenlenecek. Second Chance'ta amac yari finallerde elenmis sarkilara ikinci bir sans tanimakti. Sitemizde uzun bir suredir yarifinal duzenlenmedigi icin 2. Second Chance'ta olasi bir ihtimalle ulkelerin ilk 10'a girememis sarkilari ikinci bir sans kazanmis olacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...