İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

Recap videolarının ilk ETSC'de olduğu gibi anasayfaya koyulmalarını istiyorum. Bu herkes için büyük kolaylık olacaktır. (Söylemiştim zaten. Burada da paylaşayım dedim) :h

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Recap videolarının ilk ETSC'de olduğu gibi anasayfaya koyulmalarını istiyorum. Bu herkes için büyük kolaylık olacaktır. (Söylemiştim zaten. Burada da paylaşayım dedim)

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

anasayfada duyuruların altında mı oluyordu hatırlamıyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Recap videolarının ilk ETSC'de olduğu gibi anasayfaya koyulmalarını istiyorum. Bu herkes için büyük kolaylık olacaktır. (Söylemiştim zaten. Burada da paylaşayım dedim) :h

anasayfada duyuruların altında mı oluyordu hatırlamıyorum :(

Chat'in alt kısmında. Hatta iki yarı finalinki de yan yanaydı. Sıkılıp sıkılıp izliyorduk. :haha:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Recap videolarının ilk ETSC'de olduğu gibi anasayfaya koyulmalarını istiyorum. Bu herkes için büyük kolaylık olacaktır. (Söylemiştim zaten. Burada da paylaşayım dedim)

Gizlenmiş İçerik

anasayfada duyuruların altında mı oluyordu hatırlamıyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Chat'in alt kısmında. Hatta iki yarı finalinki de yan yanaydı. Sıkılıp sıkılıp izliyorduk.

Gizlenmiş İçerik

ben o zamanlar girmiyordum işte

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Aykutlar varken vardım ban yediler sonra ben sıkıldım 17. yarışmaya kadar sadece oy için girdim sonra bir daha çıkmadım hayatım haline geldi

Gizlenmiş İçerik

nerde ne anlatıyorum lanet

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

20 karakter zorunluluğunun kaldırılmasını talep ediyorum.

Onu bir kac uye daha istemisti fakat ben beceremedim kaldirmayi. O ayari Cem yaptigi icin Cem biliyodur muhtemelen nasil kaldirilacagini da. Ona iletin durumu, yapsin.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

20 karakter zorunluluğunun kaldırılmasını talep ediyorum.

Onu bir kac uye daha istemisti fakat ben beceremedim kaldirmayi. O ayari Cem yaptigi icin Cem biliyodur muhtemelen nasil kaldirilacagini da. Ona iletin durumu, yapsin.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

O bikaç üye de ben olabilirim 6.ya, 7.ye falan talep ediorum çünkü muhtemelen. Şöyle yapsak, admin arkadaşı olarak Cem'e sen ulaşsan mesela? Ricamızı iletsen. Mesajların sonuna rakamlar yazmak zorunda kalmasam. Dünya çok daha güzel bir yer olsa. Bütün dünya buna inansa, bir inansa.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gelen kutumu limiti dolunca boşalttım ama halen dolu diye uyarı veriyor,acaba mesaj göndermem ve almamda problem olur mu?

Sildikten sonra çöp kutusundan tekrar silmen lazım

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ulusal final döneminin uzatılmasını istiyorum. Hem acelesi yok böyle koştur koştur 4 günde bir yarışmayı bitirmenin. Ne olduğunu anlamıyoruz böyle hızlı hızlı olunca. Özellikle bu yarışma çok kısa geldi. Bundan sonrası için ulusal seçim kullanacak arkadaşlar olcak özellikle Norveç ve İsveç'inkiler uzun sürecek. Böylelikle bir yarışma 5 günde sonuçlanan değil de daha değerli hale de gelir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarismanin ulusal finaller ve oylama suresini gosterilen ilgi ve alakaya gore ayarliyoruz. Sonuclarin aciklandigi tv yayini sonrasi en az 15 ulke o gece icinde sarkilarini acikliyor ya da ulusal finallerini baslatiyor. Her ulkenin basligi en az 15 yorum almadan zaten oylamaya gecmiyoruz. Ilgi ve alaka hep en ust seviyede oldugu icin hizli ilerlemek zorunda kaliyoruz. Bu ilgi ve alaka cok guzel bence. Tabii ulusal final duzenleyecek ulkeler ulusal finallerini tamamlamadan ve yeteri kadar yorum almadan oylamaya baslamayiz. 41. yarismayla beraber ulusal finaller patlamasi yasanacak gibi yapilan haberlere gore, bu nedenle ulusal finaller donemi ister istemez zaten uzayacaktir fakat 4 gunu gececegini sanmiyorum ben. Ayni sekilde oylamalar basladigi ilk gun ulkelerin yuzde 50'ye yakini oylarini gondermis oluyor bu nedenle oylamalar tamamlandiktan sonra sonuclari duyurmak icin beklemenin bi mantigi kalmiyor. Bu yuzdendir ki oylama suresi 1,5 gunu gecmiyor. Yani baktigimiz zaman haftada bir Etsc duzenliyoruz. Yarifinal ici gerekli katilim saglanirsa sure uzayabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ulusal final döneminin uzatılmasını istiyorum. Hem acelesi yok böyle koştur koştur 4 günde bir yarışmayı bitirmenin. Ne olduğunu anlamıyoruz böyle hızlı hızlı olunca. Özellikle bu yarışma çok kısa geldi. Bundan sonrası için ulusal seçim kullanacak arkadaşlar olcak özellikle Norveç ve İsveç'inkiler uzun sürecek. Böylelikle bir yarışma 5 günde sonuçlanan değil de daha değerli hale de gelir.

Kesinlikle!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...