İçeriğe atla

İstekleriniz ve Şikayetleriniz

Cem

Pinlenen İletiler

İfadeler bölümünde ETSC ülkelerinin küçük bayrakları olmalı. Ülkelerin ulusal finallerinde başarı dilerken ülkenin bayrağı ile başarılar dilesek ne güzel olurdu.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim sorunum şu ve sanırım sadece bende var..yoksa şimdiye yazılırdı buraya..ulusal finallere baktığımda konulan şarkının sadece adı görünüyor..video görünmüyor..dolayısıyla tek tek şarkı adlarını youtube a kopyalayıp dinlemek zorunda kalıyorum bunun bir çözümü var midır.?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim sorunum şu ve sanırım sadece bende var..yoksa şimdiye yazılırdı buraya..ulusal finallere baktığımda konulan şarkının sadece adı görünüyor..video görünmüyor..dolayısıyla tek tek şarkı adlarını youtube a kopyalayıp dinlemek zorunda kalıyorum bunun bir çözümü var midır.?

Siteye mobil olarak mı giriş yapıyorsun? Bilgisayardan giriyorsan böyle bir sorun yaşamaman lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Youtube açılmadığı zaman bir hosts dosyası ayarı yaptıysan eğer (youtube açılsın diye Antisansür vb. programlar yüklediysen) , şimdi geçersiz sayılacağından videolar görünmeyecektir. En sağlıklı çözüm temiz bir format atmak. @canreyhan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İfadeler bölümünde ETSC ülkelerinin küçük bayrakları olmalı. Ülkelerin ulusal finallerinde başarı dilerken ülkenin bayrağı ile başarılar dilesek ne güzel olurdu.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Bununla ilgileneceğiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Siteye mobil olarak mı giriş yapıyorsun? Bilgisayardan giriyorsan böyle bir sorun yaşamaman lazım.

Tamam sorun tarayıcıdan kaynaklıymış hallettim sağolun

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya şu yazı yarakterinin yazı büyüklüğünü nasıl ayarlıyoz onuda anlatsanız

Mesaj panelinde "Yazı Boyutu" diye bir seçenek var Soner

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gördün di mi?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bulgaristanın şarkısı Tanıtım videosunda yok

Twitvid'den kaynaklı bir sorun. 1. yarı-final videosunun son 2 - 3 dakikasını eklememiş. Son sırada yarışan Bulgaristan da çıkmamış doğal olarak. Oylarını veren radyo yayınında dinlemiş, ulusal finaller başlığında görmüştür zaten. Ki yarı-final oylaması başlığında zaten Bulgaristan bayrağı ve resmi de var. Şimdi videoyu yeniden yükleyip güncelliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...