İçeriğe atla

Eurovision 2013 "We Are One"

Pinlenen İletiler

benzemek kimse sananin reyting potansiyeli var. yayinlandigi ilk bolum iyi reyting almisti. ama program yaptik iki gune yayalim faydalanalim dusuncesi oldugyu icin reytingleri dustu. tmsfnin daha ilk gunden bu prgrami reyting yuzunden kaldirmasi imkansiz. izlenmeyen bir suru programi var zaten. ben kesinlikle programin icerigi yuzunden kaldirildigini dusunuyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benzemek kimse sananin reyting potansiyeli var. yayinlandigi ilk bolum iyi reyting almisti. ama program yaptik iki gune yayalim faydalanalim dusuncesi oldugyu icin reytingleri dustu. tmsfnin daha ilk gunden bu prgrami reyting yuzunden kaldirmasi imkansiz. izlenmeyen bir suru programi var zaten. ben kesinlikle programin icerigi yuzunden kaldirildigini dusunuyorum.

Aynen oyle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynen oyle.

ajda-pekkan_aynen-oyle.JPG:h

Konuya bak; konuştuğumuz şeye bak. :h

s%C4%B1la-konu%C5%9Fmad%C4%B1%C4%9F%C4%B1m%C4%B1z-%C5%9Feyler-var.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Show Tv bu ara bir sürü program kaldırdı hepsinin sebebide reyting idi. Bu program geçen yıl iş yaptı bu yıl hiç izlenilmedi kimse kendini kandırmasın :D

izlenebilirdi. iki gun yayinlamak icin programi yavaslatmak reytinglerini dusurdu. ama tmsfnin kaldirma bahanesi kesinlikle reyting degil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçsinler o ayakları. Sen kötü şarkı yolla, üstüne kötü performans sergile sonra bıdı bıdı. Geçen sene de Avrupa'nın ağzına etti Merkel, o zaman neden böyle değildi. Fransa da zaman zamöan iyi şarkılar yollasa da o şarkıların başarılı olmayacağı çok bariz. BK'ya girmiyorum bile.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...