İçeriğe atla

Eurovision 2013 "We Are One"

Pinlenen İletiler

E millet anladı çalıntı olduğunu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> şuan oylama yapılsa denmark kazanamaz

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Halkta da juride de Danimarka 1. olmustur bence. Juri de cok az bir ihtimal veriyorum Azerbaycan'in 1. olmasina. Bunun disinda surpriz sonuclar bekliyorum. Ozellikle yarifinallerde jurinin finale yukselttigini dusundugum 3 - 4 ulke var aklimda, konularina yazmistim.

EBU'nun calinti sarkilarla ilgilenme gibi bir durumu yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Show TV'de yayında olan BENZEMEZ KIMSE SANA adlı program geçen hafta ki EUROVISION temalı son programından sonra yayından kaldırıldı!

Kesin TRT kaldırtmıştır!

Kaldirilmasi dogal. Henuz bir kac gun once TMSF'nin eline gecti Show TV ve buyuk ihtimal yine cemaatten birilerine yuz goz yapilacak. Kaldirilmamasi dusunulemezdi. Seyfi Dursunoglu'yla alip veremedigi var zaten yillardir RTUK'un.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tip olarak benzemiş severim başağı deniz yıldıızndan sevmiştim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cemaatle ne ilgisi var yahu, reyting almayan program kaldırılır. Düne kadar 12'de yayınlanıyodu program izlenmediğinden. TMSF'nin eline geçtiyse hele, izlenmeyen herşey kaldırılır.

Star TV'de yayinlanan ilk sezonu daha kotu reytinglerde surunuyor olmasina ragmen kaldirilmamisti. TMSF elbet once kanala geldiginde reyting alamayan programlari yayindan kaldiracak, kanali guclendirmek icin yerlerine yenilerini koyacak. Bunu anlarim. Ben sadece Seyfi Dursunoglu'nun etkili oldugunu dusundugumu soyledim programin kaldirilma noktasinda.

Edit : Show TV'nin de ATV gibi, Kanalturk gibi cemaate peskes cekilecegini cogumuz biliyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...