İçeriğe atla

Eurovision 2013 "We Are One"

Pinlenen İletiler

Konuşacak çok şey var tabiki kendi favorimden başlamak istiyorum BONNIE TYLER o bir efsane küçük arkadaşlar beğenmemiş olabilir ama burda bir noktayı unutmuş olabilirler ne eurovisionu kazanan iyi bir şarkı oluyor nede eurovisionda sonuncu olan kötü bir şarkı oluyor herkes farklı şarkıları sevebilir bugün bonnıe süperdi ama ingilterenin makus talihi ve oylamada ki değişmeyen komşuculuk gitgide büyümekte ve REZİL bir hal almakta ben yinede BONNIE TYLERA İNANIYORUM ÇÜNKÜ O BU YARIŞMAYA ÇOK FAZLA

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Harbiden ha

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> aslında oylamaya kadar iyi gitmişlerdi ne oldu birden anlamadım Moldova seviyesine indi her şey

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision'a katılmayarak iyi yapıyoruz galiba. Azerbaycan hiç haketmeden 2. oldu, Ukrayna da.

Ukrayna hak etmedi mi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20"> Egemen kafan mı güzel senin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision'a katılmayarak iyi yapıyoruz galiba. Azerbaycan hiç haketmeden 2. oldu, Ukrayna da.

Ukrayna hak etmedi mi

Gizlenmiş İçerik

O kadar basit ve tekrardan oluşan bir şarkıyı beğenecek değildim. İlk 3'ten hiç memnun değilim. EBU'yu basmak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben İsveç'in ev sahipliğini hiç beğenmedim her seyiyle sahne olsun showlar olsun animasyonlar logolar puan tablonundaki ekran... İsveç dedik ağzımız açık kalır dedik tam tersi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ukrayna hak etmedi mi

Gizlenmiş İçerik

O kadar basit ve tekrardan oluşan bir şarkıyı beğenecek değildim. İlk 3'ten hiç memnun değilim. EBU'yu basmak istiyorum.

o 3 şarkının arasında en iyi şarkı oydu nokta

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...