İçeriğe atla

Eurovision 2013 "We Are One"

Pinlenen İletiler

Neden mavi yapmislar scoreboard'u ki anlamadim. We Are One temasinda kullandiklari yesilden bekliyodum ben.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Harbiden ah Grafikleri biz yapıcaz

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> O Değilde acaba hangi program ile yapılıyor bu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Harbiden ah Grafikleri biz yapıcaz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> O Değilde acaba hangi program ile yapılıyor bu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Cem'in 2008'den beri cevabini alamadigi soru.

Gizlenmiş İçerik

O da cok merak ediyodu.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bi ara ppt olduğunu düşünüyordum

Yok artik

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ama ben onda slaytli mlaytli yapabiliyorum oyle seyler. Cok ugrastirici.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...