İçeriğe atla

Eurovision 2013 "We Are One"

Pinlenen İletiler

Monaco prensisin di mi artık? Tak Grace Kelly'i koluna

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yücel aldı Monako'yu. Ben Andorra'ya geçtim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Defol. Küseceğim : ((((((((

Gizlenmiş İçerik

@Egemen
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Monaco prensisin di mi artık? Tak Grace Kelly'i koluna

Gizlenmiş İçerik

Yücel aldı Monako'yu. Ben Andorra'ya geçtim.

Gizlenmiş İçerik

Defol. Küseceğim : ((((((((

Gizlenmiş İçerik

@Egemen

Ayyy hiç haberim yok

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Neler neler olmuş forumda

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şimdi kimse bekliyordum almanyayı bu kadar düşük alacağını diye kandırmasın önce kendisini sonra milleti evet albümdeki gibi değildi detoneydi ama detonelikle alakası olduğunu sanmıyorum her ülkede sevilen bir şarkıydı detonelik oyu pek etkilemez moran mazor 0 detoneyle yf de kaldı siyasi sorunlar yüzünden istedikleri sonuçları alamadıklarını düşünüyorum israil ile almanyanın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şimdi kimse bekliyordum almanyayı bu kadar düşük alacağını diye kandırmasın önce kendisini sonra milleti evet albümdeki gibi değildi detoneydi ama detonelikle alakası olduğunu sanmıyorum her ülkede sevilen bir şarkıydı detonelik oyu pek etkilemez moran mazor 0 detoneyle yf de kaldı siyasi sorunlar yüzünden istedikleri sonuçları alamadıklarını düşünüyorum israil ile almanyanın

Ben bekliyodum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tayyip yüzünden birçok ülkeden 12 alamıyoruz hüseyin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Şaka?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

normalde ingiltere fransa belçika isviçre avusturya fransa ve başka ülkelerde yaşayan türklerden yüksek 3 puandan biri gelirdi son yıllara baktığımızda bir kaç yarışma hariç ne zaman aldık güzel puan

Jüri diye bişiy var. Avrupalıların %90'ı adını bile duymamıştır zaten Erdoğan'ın. Duyanlar da başta sol kesim olmak üzere seviyor zaten adamı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Avicii / We Write The Story (Eurovision Song Contest Anthem 2013)[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]ESC 2013 Marsını Ttnet Müzikten ücretsiz dinleyebilirsiniz.[/align]

Gizlenmiş İçerik

)-290411

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

EUROVISION'U TAM 175 MILYON KIŞI IZLEDI!

24 ülkenin 3'te 1'i yarışmayı canlı

izlerken,8 ülkenin nüfusunun yarısı

yarışmayı canlı izledi. Yarı Finalleri

54,6 milyon kişi izledi.

Evsahibi kanal SVT Final gecesi

2003'ten sonraki en yüksek Eurovision

izleme rekorunu kırdı.

En büyük artış

ise Hollanda'da oldu. Hollanda'dan 4,8

milyon kişi yıllar sonra gelen başarıyı

canlı olarak izledi.

Ayrıca yarışmayı izleyenlerin

%57'sinin kadın olduğu açıklandı.

Yarışmada yer almayan ülkeler

dışında Kosova, Avustralya,

Kazakistan gibi ülkeler de yarışmayı

canlı olarak yayınladı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...