İçeriğe atla

Avusturya 2024: Kaleen - We Will Rave

Uğur

Pinlenen İletiler

• 8 ay sonra...

Avusturyalı yayın kuruluşu ORF, Malmö'de düzenlenen 68. Eurovision Şarkı Yarışması'nda pop yıldızı ve profesyonel dansçı Kaleen'i temsil edeceklerini açıkladı.

2%20KALEEN,%20Eurovision%20Song%20Contes

Yukarı Avusturya'dan gelen 29 yaşındaki oyuncu, ülkesini tekno esintili bir pop şarkısıyla temsil edecek:

'Sanırım benim de bir sanatçı olarak o sahnede duracağım gerçeğini henüz tam olarak kavrayamadım. Bu ışıklar ve kameralar dünyasına aşığım ve izleyiciyi bir yolculuğa çıkarmanın bir ayrıcalık olduğuna inanıyorum. Bunun için çok çalıştım ve son derece gururluyum. Dünyaya neler yapabileceğimi göstermeyi sabırsızlıkla bekliyorum!'

ORF Program Direktörü Stefanie Groiss-Horowitz şunları ekledi: 

'Kaleen ile çok yönlü bir sanatçı gönderiyoruz; şarkı söylüyor, dans ediyor, koreografi yapıyor ve Şarkı Yarışması'nın tam bir parçası. Malmö'de büyük bir gösteri sergileyeceğiz!'

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını Avusturya 2024: Kaleen - We Will Rave olarak değiştirdi

2000 ler tadında güzel bir şarkı ama fazlası değil. Geçen seneki gibi abartılacak Avusturya orası belli. Kadının iyi bir dansçı olduğunu düşünürsek top 10 yapabilirler bu sene. 

• Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 6 saat önce yazdı:

Kuru gürültü.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...