İçeriğe atla

Hollanda 2023: Mia Nicolai & Dion Cooper - Burning Daylight

Uğur

Pinlenen İletiler

• Mustafa bu konunun başlığını Hollanda 2023: Mia Nicolai and Dion Cooper olarak değiştirdi

IMG_20221101_094658_984-1068x601.jpg

Hollanda devlet kanalı AVROTROS bu sabah 2023 Eurovision’da Hollanda’yı Nicolai ve Dion Cooper’in temsil edeceğini duyurdu.

İkili, 2019 birincisi Duncan Laurance sayesinde tanıştı ve duo oluşturdu. Duncan Laurence ve söz yazarı Jordan Garfield ile stüdyoya giren ikili, 2023 Eurovision için Hollanda temsilcisi olarak seçildiler.

AVROTROS Genel Direktörü Eric Van Stade yapılan seçim hakkında konuştu:

“Bu sene başta genç sanatçılardan olmak üzere birçok şarkı elimize ulaştı. Mia Nicolai ve Dion Cooper da bizlere şarkılarıyla hikaye anlatan genç arkadaşlarımızden ikisi. Seçim ekibi onların şarkısına ve birlikte ses uyumlarına oldukça pozitif. Şarkı ile ilgili çok şey söyleyemesem de şarkı açık konuşan,anlamlı ve Eurovision hayranlarının gönlünde yer edebilecek düzeyde olan bir şarkı.”

Mia ve Dion Eurovision hakkında konuştu:

“Eurovision bizleri emeğini gösterdiği ve bizlere hikayemizi anlatmaya yardımcı olacak platform sağlayan büyük bir sahne. Muhteşem hissediyoruz. AVROTROS bizim şarkımızı seçti ve bizim Avrupa’ya anlatacağımız pozitif bir kaç şeyimiz şimdiden hazır!”

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Mustafa bu konunun başlığını Hollanda 2023: Mia Nicolai & Dion Cooper - Burning Daylight olarak değiştirdi

Hollanda yine kalitesini konuşturmuş. Gayet güzel dinlenir bir parça olsa da iddialı gelmedi bana. "Kazanmayalım ama sürünmeyelim de" demişler. Şarkının başları fazla düz gidiyor, aynı sorun fransanın şarkısında da vardı. İki şarkıyı da son kısımdaki yükseliş kurtarıyor. Yarı finallerde jüri yok umarım bundan dolayı sorun yaşamaz. 

Bir de fazla amerikan sanki. Yine de güzel ama. 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hollanda jürilere oynamış. Halkta ne yapacak çok emin olamadım. Güzel şarkı umarım performansı da iyi olur da iki tarafta da toparlayabilir.  Canlıları nasıl bilemedim ama adamın tek başına okudu kısımlar biraz koparıyor şarkıdan insanı, saygıdeğer hanımefendinin yorumlamasını daha ilgi çekici buldum.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Bu aynı anda hem üzücü, hem rüya gibi hem de canlandırıcı. Mia ve Dion dönen küçük bir sahnedeler ve arenadaki spot ışıklarının arka planında birbirlerinin etrafında hareket ederken bu güzel bir etki yaratıyor. Tüm performansı gerçekten samimi/homojen kılan karmaşık bir kamera kurulumu var- eğer önümüzdeki hafta arenada canlı izleyecekseniz, kesinlikle video versiyonunu da izlemelisiniz çünkü tamamen farklı bir bakış açısı sunuyor. Her iki vokal de güç merkezi gibi ve armonileri gerçekten çok özel.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...