İçeriğe atla

İsveç 2023: Loreen - Tattoo

Uğur

Pinlenen İletiler

Şu Victor Crone asla vazgeçmicek anlaşılan :yok:

Tone’nin şarkısı geçen seneki Omar’ı andırdı bana, sevdim. Onu da çok severdim.

Jon Henrik yine bildiğimiz gibi, hoş. Bu sene de kazanamaz ama bu şarkıyla.

Reyhan’ın şarkısı da bana feci “Every Single Day” etkisi verdi, sürpriz yapsa keşke.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ninelere sahip çıkmadılar :( Birinci olan şarkıyı sevmedim hiç. DJ'e kıl oldum biraz ondan da olabilir. Tone beklediğimden iyiydi. Victor keşke aynı şarkıyla bilmemkaçıncıya katılsa. Aynı şarkının biraz daha kötüleştirilmiş versiyonuyla katılıyor bir de. Ben sonuncu çıkar sanmıştım. Sonuç olarak ilk 4'te bir tek Tone ilgimi çekti. Şarkının sözleri çok tırt ve Tone'nin sesi asla yok ama iyi satmışlar elde olanı.

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tone'nin şarkısını çok sevdim. Melfest favorim bile olabilir. Diğer şarkılar vasatti. Jon biraz öne çıktı sadece o bile çok iyi değil. 

Teyzelerin bu sene ikinci şans bile göremeden sutlanmasina sevindim. Sıktı artık. Keşke aynısı şu salak ikiliye de olsaydı. Elov ve beny midir nedir.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Melodifestivalen’de depremzedeler için bağış toplandı

melfest.png

Bağış toplama kuruluşu Radiohjälpen, İsveç devlet kanalı SVT ile birlikte çalışıyor. Türkiye ve Suriye’deki depremzedeler için harekete geçildi ve oylama sırasında gönderilen SMS’ler bağışlandı.

Melodifestivalen’in ikinci turunda toplam 527.368 oy kullanıldı. Böylece Türkiye ve Suriye’deki depremzedelere 417.647 İsveç kronu (750.290 TL) bağışlandı.

Radiohjälpen’in genel sekreteri Kristina Henschen konu ile ilgili konuştu:

“Hayatları kurtarmak ve depremden etkilenenlerin sıkıntılarını hafifletmek için bu kadar hızlı değişebildiğimiz için minnettarız.”

• Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Ekranda mülteci görünce orgazm olup tuşlara abanan İsveç halkı, bu sene de aynı refleksle Ukraynalı kıza abanmazsa Loreen almıştır, bu iş bitti.

Şarkı güzel, şovla bütünleşince daha da güzel hale geliyor. Çok beğendim.

Şu Nato ayağına Ukraynalı kızı seçerlerse Loreen Rusya’ya yerleşsin ülkeyi terk edip.

Onun dışında Norveçli ikizler var bir de, onların fan kitlesi de korkutmuyor değil. Ama onlar da seçilse üzülmem, baya beğendim onları da.

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
  • Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Loreen yine harika bir iş çıkarmış. Şarkı ve sahne gerçekten çok başarılı. Normal şartlarda çok rahat kazanması lazım.

Umarım İsveçliler bir sürpriz yapıp da Ukraynalı diye Maria Sur'u gönderme saçmalığını yapmazlar.

Bu arada Norveçli ikizlere de üzüldüm doğrusu. Başka bir yıl yarışmış olsalardı büyük ihtimalle kazanırlardı.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını İsveç 2023: Loreen - Tattoo olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...