İçeriğe atla

İspanya 2023: Blanca Paloma - EAEA

Uğur

Pinlenen İletiler

• 6 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Benidorm Fest’te birinci yarı final gerçekleşti

?w=900

İspanya devlet kanalı RTVE, Eurovision temsilcisini ve şarkısını “Benidorm Fest” adlı ulusal final ile belirliyor.

Bu gece dokuz adayın yer aldığı birinci yarı final gerçekleşti. Dokuz adaydan dört tanesi büyük finale yükseldi.

İspanya’yı Eurovision’da temsil edecek olan isim %50 uluslararası jüri, %25 demografik jüri ve %25 halk oylamasıyla belirlenecek.

Finale kalanlar

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Normalde burada tek favorim Megara-Arcadia'ydı ama sahnesini hiç beğenmedim, güzelim şarkıyı harcamışlar o sahneyle. Kazanması imkansız.

Aslında düne kadar çok dikkatimi çekmemişti ama Blanca Paloma'nın şarkısını canlı dinleyince hoşuma gitti doğrusu. Sahnesi de güzel olmuş. Yarı finalden de 1. çıkmış bari bu şarkıyı seçsinler. Diğer şarkıları beğenmedim.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Blanca’nın şarkısı da 21. olur en iyi. Geçen seneki elit şarkısından sonra bu sene baya bi tarz değiştirmiş.

İspanya Şanel’den sonra biraz kasar diye düşünmüştüm ama kazanmak istemiyorlar bell ki. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur pinned this konu
  • Uğur bu konunun başlığını İspanya 2023: Blanca Paloma - EAEA olarak değiştirdi

Bu seneki ikinci büyük kaybım Agoney oldu. Evet belki top 5 yapamayacakti ama en azından seyir zevki veriyordu. Şovu, sahnesi çok iyiydi. Şarkıyı satabiliyordu. Neyse İspanya son sıraları özlemiş diye yorumluyorum bu sonucu. Şarkının son kısmı ozellikle kafa ütülüyor resmen eaeaeaeaaeaağğ 

Deneysel bir iş yorumuna katılıyorum. Sonucunu merak ediyorum şimdiden. 22.olusunu izlemeyi çok istiyorum. 

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...