İçeriğe atla

San Marino 2023 : Piqued Jacks - Like An Animal

Uğur

Pinlenen İletiler

• 8 ay sonra...

Ronelanin dünya kupasi için hazırlanmış gibi duran şarkısına da bayilmadim ama bu varken 

Şunu seçtiler 

İkisiyle de eleneceklerdi gerçi ahaha 

Cidden grup göndermek zorundasınız diye ebudan tehdit mi ediliyor bu ülkeler?!!! 

Şarkıya gelirsek san Marino bildiğimiz gibi yine kötü.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Hakan bu konunun başlığını San Marino 2023 : Piqued Jacks - Like An Animal olarak değiştirdi
  • 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Uğur, 19.03.2023 - 06:17 yazdı:

Söylenene göre revampte şarkı baya değiştirilmiş…

Yoo bildiğin aynı. Ama ben çoğunluğun aksine kötü ve berbat bulmuyorum şarkıyı. Gayet eli yüzü düzgün bir şarkı bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

San Marino ilk provasını gerçekleştirdi. Grup üyeleri sahnede evlerindeymiş gibi çok rahatlar. Led ekranlarda kırmızı ve siyah grafiklerden bir deniz oluşturulmuş. Grubun solisti sahnede oldukça karizmatik görünüyor. Oldukça cesur bir performanstı. Ayrıca grup solisti ışıltılı bir ceket giyiyor. Normalde etkisi olmasa da sahne ışıklarının altında etkisi muazzam.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...