İçeriğe atla

İtalya 2023 : Marco Mengoni - Due Vite

Uğur

Pinlenen İletiler

• Hakan bu konunun başlığını İtalya 2023 : Marco Mengoni olarak değiştirdi

2013 temsilcisi Marco Mengoni tam 10 sene sonra Sanremoyu yeniden kazandı ve ülkesini tekrar temsil edecek. Sanremo'daki şarkısını değiştirebileceğini söyleyen Marco eurovisiona gitmeyi kabul ettiğini de açıkladı.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu oğlandan pek hazetmiyorum, görüdüğüm kadarıyla 10 senede de gram ilerleme kaydedememiş. Ama bu şarkısı hem daha önce Eurovision’da da yarıştığı şarkısından hem de geçen seneki “Brividi”den daha güzel. Bi “Fai Rumore” değil yine de. Keşke mimiklerini biraz kontrol edebilse, ıkınır gibi söylemesi itici duruyor şarkıyı. 

(Şarkı değişmez umarım, bilmiyorum kesinleşti mi)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Hakan bu konunun başlığını İtalya 2023 : Marco Mengoni - Due Vite olarak değiştirdi

Şarkıyı resmi youtube kanalı yayınladığına göre değişmeyecek. İtalya yine 6-10 arası klasik derecesini alır diye düşünüyorum bu şarkıyla. Klasik italya şarkısı, artık her sene aynı şarkıyı gönderiyormuş gibi hissettiriyorlar. Sıkmaya başladı beni bu durum.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Şarkının Eurovision versiyonunda okuyuşunu değiştirmesi güzel olmuş. Canlı performansta detone olduğu yerleri stüdyoda da öyle okumuş, böylece kulak tırmalamaz dinlerken. Ayrıca son high note kısmı çok başarılı buldum. Listemde yükseldi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sene acayip sıkıcı buluyorum İtalyayı. Sözleri çok güzel ama her sene aynı şarkıyla katılıyorlarmış gibi gelmeye başladı. Bir de bunlarda Arnavutluk'un tam tersi kadın şarkıcı yollamıyorlar yarışmaya ilginç bir şekilde.

• Beynimi Yaktın 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

İtalya ilk provasını gerçekleştirdi. Marco Mengoni adeta tüm kalbi ve ruhuyla performansını sergiliyor. Performans izleyenleri duygusal bir yolculuğa çıkarıyor. Marco'nun vokali muazzam ve mimiklerini muhteşem kontrol ediyor. Sahnede 2021 yılında İspanya'nın da performansında gördüğümüz gibi bir ay bulunuyor. LED duvarda dönen bulutlar var. Marco gümüş ışıltılı yelek ve deri pantolon giyiyor. 

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Marco Mengoni tekrar sahnede ve Perşembe günkü gümüş renkli yeleğini bu kez farklı (ve daha uzun) başka bir gümüş renkli yelekle değiştirmiş. Deri pantolonun her iki tarafına da yelekle uyumlu parıltılar eklenmiş, böylece sanki yeleğin devamı gibi görünüyor, ancak pantolona ışıltıların ayrıca eklendiği konusunda güvenilir yerden bilgi aldık. Bu performans hala çok özel görünüyor ve kulağa çok özel geliyor.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...