İçeriğe atla

İsrail 2023: Noa Kirel - Unicorn

Uğur

Pinlenen İletiler

• 4 hafta sonra...
  • Mustafa bu konunun başlığını İsrail 2023: Noa Kirel olarak değiştirdi
  • 1 ay sonra...

Noa Kirel verdiği bir röportajda Eurovision için iki şarkı hazırladığını, ilk şarkısının aşk ikinci şarkısının ise güç hakkında olduğunu açıkladı. Tamamen farklı ve güçlü şarkılar olduğunu, etnik tarzda ve İbranice kelimelerin yer aldığını söyledi.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ömer, 3 dakika önce yazdı:

Noa Kirel verdiği bir röportajda Eurovision için iki şarkı hazırladığını, ilk şarkısının aşk ikinci şarkısının ise güç hakkında olduğunu açıkladı. Tamamen farklı ve güçlü şarkılar olduğunu, etnik tarzda ve İbranice kelimelerin yer aldığını söyledi.

Bu kızdan fazlasıyla umudum var benim. Normalde de çok güzel şeyler yapıyor çünkü. Etnik bir şeyler bekliyorum.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını İsrail 2023: Noa Kirel - Unicorn olarak değiştirdi

Noa Kirel Eurovision’da ‘Unicorn’ diyecek

H1ILdvvbc_0_128_1804_1629_0_x-large.jpg

İsrail devlet kanalı KAN, Noa Kirel’in Eurovision şarkısının seçildiğini duyurdu. Noa Kirel Eurovision’da ‘Unicorn’ adlı şarkısını seslendirecek. Şarkının tanıtımı ise Mart ayında gerçekleşecek.

Noa Kirel Eurovision için farklı ekiplerle toplam üç şarkı hazırladı ve üç şarkı arasından ‘Unicorn’un seçildiği duyuruldu. Şarkının yaratıcıları arasında ‘Toy’ ve ‘Golden Boy’ şarkılarının bestecileri Doron Madali, Yinon Yahel ve May Sfadia yer alıyor.

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Umutlar başka bahara kaldı :napicam:

Bir iki darbuka koyaydınız bari o en sondaki “Feneminininnn” kısmına. “Golden Boy” ve “Toy”u yapan ekipten bu tarz ABD apaçisi beklemiyordum.

Polonya’dan falan iyi yine de :allahkahretmesin:

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...