İçeriğe atla

Yunanistan 2023 : Victor Vernicos - What They Say

Uğur

Pinlenen İletiler

Uğur, Şimdi yazdı:

Bu şarkı Yunanistan’ın yolladığı en kötü Eurovision şarkısı bence.

Adamlar artık her sene yunan asıllı şarkıcı göndermeye başladı. Bu da Danimarka asıllıymış. Geçen seneki Norveç, ondan önceki de Hollanda asıllı. Enteresan bir misyon edinmişler. Seneye İsveç asıllı gönderirlerse bir şeyler olur gibi.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Reyiz, 2 dakika önce yazdı:

Adamlar artık her sene yunan asıllı şarkıcı göndermeye başladı. Bu da Danimarka asıllıymış. Geçen seneki Norveç, ondan önceki de Hollanda asıllı. Enteresan bir misyon edinmişler. Seneye İsveç asıllı gönderirlerse bir şeyler olur gibi.

Yoksa?

• Anırdım 1
  • Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evladım yavru kurdum izci olmak için başvuruyu ebuya yapmıyordun. Ayrıca yarışmadan önce çişini neden yapmadın zıplaya zıplaya bir hal oldun ahaha

Her şeyiyle berbattı. Şarkı ses sahne.. Yunanistanin bu çocuğu neden seçtiğini asla anlamadım en başından beri. iç seçim yapıp neden bunu seçersin ki.

• Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sadece gecenin değil iki yarı finalin de en kötü performansıydı. Ben izlerken çocuk adına utandım. Delegasyon da çocuğu sevmiyordu ki herhalde sahneyi de rezil yapmışlar anlamadım. Asıl üzücü olan şey Kıbrıstan aldığı 12 ve Danimarkadan aldığı puanla geceyi sonuncu bitirmeyecek olması.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 1 dakika önce yazdı:

Evangelia’yı seçmeyip bu oğlanı göndermeleri en başından komik bir hareketti. Zaten torpille seçilmişti, iyi oldu bunlara.

Yalnız ilginç bir tesadüftür ki Yunanistanın elendiği yıllarda Kıbrıs hep finaldeydi. İkisinin de birlikte elendiği bir zaman hiç olmamış.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...