İçeriğe atla

Gürcistan 2023: Iru - Echo

Uğur

Pinlenen İletiler

Züreyfa, 9 dakika önce yazdı:

Çıkmasını bekliyordum ama çok da üzülmedim. 3 dk boyunca böğürüyor insanın kafası şişiyor. Sahne de boş olmuş biraz. Ha yine de Kıbrıs ya da Polonya'dan iyidir.

Kesinlikle. Sonunda benimle aynı fikirde olan birisini buldum.

*** İmzanı değiştirirsen sevinirim. Mod'lara report etti.

• Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkısı çok iyiydi şaka mısınız? Sırf şarkı için finale kalmaliydi. Sesini zaten konuşmaya gerek yok. Tamam sahnesi olmamıştı ama elenmesi için yeterli değildi. Çok üzüldüm. Elenmese jüride top 5 yapabilecek bir sesti yazık oldu. Gürcistan bence isimden kaybediyor. Jüri olsa ancak kurtarirdi ama yoktu. Halk da Gürcistana vermiyor pek. Ermenistan gibi lobisi olmayınca eleniyor.

Bu gürcüler daha ne yapsın. Seneye yine trol gelmeye devam ederler. Hatta cekilsinler direkt. 

• Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Muhteşem bir şarkı ve performans. Halen daha şoktayım bunun elenmesine. İzledikten sonra net ilk 3 yapmıştır müthiş diyordum. Avrupa cidden büyük haksızlık yaptı. Kız da çok yetenekliydi cidden çok yazık oldu performansına. Gürcistana en iyi derecesini getirir diyorduk. Bunla da çıkamadıysa ne ile çıkacak Gürcistan finale çok merak ediyorum.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ucu ucuna mı elendi acaba derken, yarı finali 12. sırada kapatmış sadece 33 puanla.

10 puan önünde İzlanda var 11. sırada. Onun diasporasını çıkardığında elde bir şey kalmıyor zaten yine geçen seneki gibi durumu.

Dünya oylamasından 1 puan almış ama, başka hiçbir şey yapamamış. Garip bir sonuç.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...