İçeriğe atla

Estonya 2023 : ALIKA – Bridges

Uğur

Pinlenen İletiler

Uğur, 5 saat önce yazdı:

Elbisesini hiç beğenmedim, popçu tarzı. Daha elit giyinmeliydi.

Bu asıl elbisesi değilmiş. Prova videosunda stilistinin yarın Liverpool'a geleceğini söylüyordu. Kıyafete o geldikten sonra karar verilecekmiş. Bunu öylesine giydirmişler.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kim yaptı bunun sahnesini. En yavaş şarkıda bütün sahneyi dolaştı kız. Ulusal finaldeki gibi arkada piyanoyla başlayıp, öne gelip ayaklı mikrofonla bitirecekti işte. Neyse finale çıkmasına sevindim. Çok güzel okuyor.

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Muhteşem bir şarkı ve performans bana göre. Elenmesinden inanılmaz korkuyordum bunun zerre hak etmiyordu elenmeyi. Allahtan hakkını yemediler. Finalde jüriden yüksek alacağını düşünüyorum.

• Beğendim 1
  • Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 1.04.2023 - 23:36 yazdı:

Jürilerden böyle pat pat 12’leri alacak gibi bi havası var bu parçanın. Ama “Goodbye to Yesterday”i yemişlerdi fecii.

Bu sefer yemedi jüriler pek. Bu şarkının ilk 10’da olmasına sevindim.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...