İçeriğe atla

Azerbaycan 2023 : TuralTuranX - Tell Me More

Uğur

Pinlenen İletiler

Elenecekleri şarkı seçildiği günden beri belliydi. Ben çocuklara çok üzüldüm çünkü ikisi de inanılmaz tatlı ve yetenekli. Umarım moralleri çok bozulmamıştır. Sonuncu bitirme ihtimalleri de var. Azerbaycan inşallah vazgeçmez kendi şarkılarını yapmaktan ve seneye İsveç'ten şarkı almaya geri dönmez.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ömer, 2 saat önce yazdı:

çünkü ikisi de inanılmaz tatlı

:evetevet:

Ömer, 2 saat önce yazdı:

ve yetenekli.

:yok:

Yaz aylarında akşam saatlerinde bizim Ege/Akdeniz sahillerine in, alası var.

İkiz olmaları dışında hiçbir ilgi çekicilikleri yoktu maalesef.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ömer, 6 saat önce yazdı:

Elenecekleri şarkı seçildiği günden beri belliydi. Azerbaycan inşallah vazgeçmez kendi şarkılarını yapmaktan ve seneye İsveç'ten şarkı almaya geri dönmez.

Evet her şey kabak gibi belliydi. Üzmedi hiç. Kendi şarkımızı yapıyoruz deyip Azerbaycanla alakası olmayan bu garip vasat şarkıyı seçersen elenirsin. Sokak sanatçıları gibi durdular. Seneye tek korkum yine isveçten şarkı almaya başlamaları. Umarım böyle yapmazlar ve bu sefer etnik kendi izlerini taşıyan gerçekten yerli ve milli bir şarkı yaparlar.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her ne kadar ayılıp bayılmasam da herkesin abarttığı kadar da kötü bulmuyordum bu şarkıyı fakat yarışma için fazla sönük ve iddiasızdı. Radyo da falan çalsa değiştirmeden dinleyebileceğim tarzda bir şarkı ama yarışmaya uygun değildi işte.

Artık Azerbaycan'ın Azeri Türkçesinin ve Azeri ezgilerinin ön planda olduğu bir şarkıyla yarışması gerekiyor gerçekten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...