İçeriğe atla

Arnavutluk 2023 : Albina & Familja Kelmendi - Duje

Uğur

Pinlenen İletiler

• 6 ay sonra...
  • Hakan bu konunun başlığını Arnavutluk 2023 : Albina & Familja Kelmendi - Duje olarak değiştirdi

Albina ve kabilesi Fik61'i sms oylaması ile kazanarak Eurovisiona gitmeye hak kazandılar. 

Şarkı çok karmaşık, arada bir oynatıyor arada ağlatıyor adeta. Yeniden elden geçmesi lazım. Bu haliyle ne desem bilemedim, fena değil. Aslında klasik arnavutluk şarkısı o kadar. Ayrıca ablanın sesi iyi zaten anası babası olmadan daha iyi duruyor sahnede. Tüm sülalesine ne gerek vardı. 

Yıllarca fik'e sms gelsin dedik, geldi ama bir şey değişmedi. Adam olmaz bu arnavutlar. Yarı finalde elenmezse alacağı derece en fazla 17.lik gibi duruyor. Sırbistan 2018 (nova deca) benzettim bu arada. 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arnavutluk tarihinin en kötü Eurovision şarkısı. İlginç, bi de 50 şarkı içinden yarı final falan uğraşıp seçiyolar bunları.

Klasik Arnavutluk şarkısı gibi değil bence, bu baya aşmış bir şey. İzlerken utandım olanlar adına.

:sevmiyorum:

• Beğendim 1
  • Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk defa halkın da istediği bir şarkı temsil edecek Arnavutluğu Eurovision'da o açıdan mutluyum açıkçası. Şarkıya gelirsek de açıp asla dinlemem ama canlısı güzel. Yarı finallerde jüri kaldırıldı o yüzden daha şanslılar ama bir mucize yaratmaları gerekiyor. Onu da yapabileceklerini zannetmiyorum.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 48 dakika önce yazdı:

Halk bence Eurovision mantığıyla seçmemiştir bunu. Festival i Kenges zaten 2004’ten çok önce vardı, baya köklü bi festival Sanremo gibi.

Ama halk birincisi sadece Eurovisiona gidecek başka bir mantığı yoktu ki. Yine jüri belirledi yarışmanın kazananını. Halk yarışmacılar arasından seçti birini işte esc için.

• NE 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Ömer, 09.01.2023 - 07:26 yazdı:

Arnavutluğun geçen seneki temsilcisi Ronela Hajati, Albina'nın bu seneki şarkısının çok iyi olduğunu ve eğer sahnesi iyi olursa Eurovision'u kazanabileceğini söyledi.

Halkta kesin birinci ama jüriyi de kazanmak istiyorsa teyze kızı da sahneye çıkmalı. :tabitabi::tabii::tabiikievet::tabiiki:

• Yarıldım 1
  • Anırdım 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...