İçeriğe atla

Eurovision 2023 Liverpool "United by Music"

Pinlenen İletiler

Son senelerin en kötü sahnesi. Paint’te hazırlanmış geçişler ve ultra basit 80’lerden kalma fontlar. Burası hangi ülkeydi şimdi, beynim döndü diyeceğiniz saçma postcardlar. Alakaya maydonoz gereksiz vtrler. Haddinden fazla basılan alkışlar. 32 dişini ekrandan gözümüze sokan yapmacık sunucular. Şarkılar desen kötü, sahnelemelerin çoğu berbat. 2023’ün üzerine çıkabilecek bir sene zor bulunur artık. Zaten yarışmada her açıdan bir gerileme var. Sonuç olarak gerçekten berbat bir organizasyon.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sahnenin alt kısmının banyo fayansı gibi durduğu. LED'lerin uzaktan bile düz görünmediği İtalya'ya selamlar

Reyiz, 15 dakika önce yazdı:

Tasarımı tartışılabilir ama sahne hayatımda gördüğüm en kaliteli sahne olabilir.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 1
  • Beğenmedim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ses sisteminin de berbat olduğunu eklemeyi unutmuşum. Tüm gece kuru gürültü gibiydi. Çoğu performansta şarkıcıların vokali duyulmadı. Tam duyulmaya başladığı sırada sahte alkışları gereksiz fazla bastıkları için karmançorman oldu her şey. Genel bir boğukluk da var seste. Acaba sırf Youtube mu böyle diyip Rai2’ye döndüm, ama aynı sıkıntı orda da vardı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...