İçeriğe atla

Hollanda 2022: S10 - De Diepte

Uğur

Pinlenen İletiler

• 2 hafta sonra...

Beklendiği gibi karanlık bir sahne. Hoş gözüküyor ama o lazerleri kullandığı bir performansı vardı öyle birşey yapsalardı daha iyi olabilirdi sanki.

Umarım Hollanda bu yıl iyi bir sonuç alır, gerçekten kaliteli bir şarkı çünkü.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok ruhsuz okuyor şarkıyı. Ayrıca öyle kötü

çekimler ve ışıklar kullanıyorlar ki, kızın Karadeniz burnu resmen ekrandan üzerimize fışkırıyor. O burna odaklanmaktan şarkıya odaklanamadım.

Benim için senenin hayal kırıklıklarından.

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Provalara nazaran dün geceki performansını daha iyi buldum ama hala vokal açıdan tam olarak beni tatmin etmiyor. Son kısmı ağlamaklı söylemesi etkileyiciydi tabi. Sahne konusunda artık birşey demiyorum umarım finalde güzel bir sonuç elde eder. Güzelim şarkıya yazık olmaz diye umuyorum.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şarkı da halkta baya dinlenme, izlenme alıyordu ama aldığı puan ancak 42 olabildi. Belki de İspanya’dan sonra çıkmaları da biraz etkilemiştir. Ama çoğunlukla, Portekiz konusunda bahsettiğim sebeplerden ötürü de olması kuvvetle muhtemel.

Yarı final performansından sonra ilk 10 yapamayacağını anlamıştım, şarkıyı okurken çok donuk kaldı çünkü. Yine de jürinin desteğiyle 11. bitirdi ve kulağa şarkılarda pek de hoş gelmeyen kendi anadiliyle başardı bunu. Tebrikler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...