İçeriğe atla

İsveç 2022: Cornelia Jakobs - Hold Me Closer

Uğur

Pinlenen İletiler

Uğur, 6 dakika önce yazdı:

3. Higher Power

Bu kıza Salem’i ekarte ettiği günden beri gıcığım, hiçbir şarkısını sevemedim. Fakat, bu şarkısı yarıştıkları içinde en zayıfı olmuş gerçekten. Hiçbir şansı yok bu sene. Şapka fırlatmalar falan, 2010’da kalmış hala.

Country aşığı İsveçli yaşlılar 1-2 oy atarsa anca onu aldığıyla kalır.

Valla Uğur yaşlılardan gene yüksek oy alacak hatta 75+ grubundan 12 puan alır büyük ihtimalle. Ama diğer gruplarda net çakıldı. Kalp asla renk değiştirmedi performansın sonuna kadar. 0 alır çoğu gruptan zaten. Bakalım yaşlı oylarıyla sonunculuktan kurtulabilecek mi ?

• Üzdün 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5. My Way

Üç dakika boyunca dikilecek şarkı mı bu? Trençkottan elbise çıkartmak falan, aşırı demode hareketler. Sahneleme Melodifestivalen’e yakışmayacak derecede felaket.

Finale nasıl kalabilmiş hayretler ötesi.

• Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tone'nin şarkısını aşırı seviyorum ya. Bence finali sonuna kadar hak etti. Birkaç gündür sosyal medyada da takip ediyorum ve aşırı tatlı bir kadın aynı zamanda. Şarkının verdiği mesaj da çok güzel. Tabiki birincilik iddiası yok ama üst sıralarda yer alırsa çok mutlu olurum.

• Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

6. Bigger Than Universe

Aşşırı overrated ya :yapma:

Hiçbir özelliği yok şarkının. Yalnız adam şarkıcı olmamasına rağmen inletiyor valla, gayet güzel okuyor.

Cornelia’nın jürilerde arayı açması lazım; yoksa cidden bu amca halkta alır yürür. Tam İsveç halkının tuşlara basıp coşacağı şarkı. Bir kere de şaşırtsanız keşke.

• Beğenmedim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar kalbe özellikle dikkat ettim yine. Turuncu ve türevleri aşırı fazla yandı. Yani yaşlılardan yüksek puanları toplayacağı kesin artık. Bütün güvenim artık çocuklarda ve gençlerde. Hadi gelecek nesil kurtarın ülkenizi!

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ömer, Şimdi yazdı:

Arkadaşlar kalbe özellikle dikkat ettim yine. Turuncu ve türevleri aşırı fazla yandı. Yani yaşlılardan yüksek puanları toplayacağı kesin artık. Bütün güvenim artık çocuklarda ve gençlerde. Hadi gelecek nesil kurtarın ülkenizi!

böyle bir şey var mı cidden?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını İsveç 2022: Cornelia Jakobs - Hold Me Closer olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...