İçeriğe atla

İsveç 2022: Cornelia Jakobs - Hold Me Closer

Uğur

Pinlenen İletiler

Hakan, Şimdi yazdı:

İsveç ve İtalya'nın azıcık iddialı geldiğinde top 5 te yerinin hazır olduğunu herkes biliyor. Diğer ülkeler iddialı bile gelseler harcanabiliyor bunun sayısız örneği var. 

Evet haklısın bu konuda. İsveç zaten jüride 1. bile çıkabilir bu sene de. Ama en azından “N’alaka ya, bu şarkıyı da mı yaladınız?” diyeceğimiz bir şarkı olmayacak “Hold Me Closer”.

Gayet iyi şarkı be, Eurovision’u kazansa hayır demem ben valla.

• Beğendim 2
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya Eurovision izleyen insanların yarısı İsveç'le İsviçre'nin farkını bilmez, fan bakışına göre yorumlamaya gerek yok :olmazoylebisey:

Bi jüriler yalıyor İsveç'i biraz ama onlar nasılsa yalıyo böyle güzel şarkıyı yalasınlar bari :demekoyle:

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MELODIFESTIVALEN 2022 finalinin ayrıntılı sonuçları açıklandı !

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Diğer bütün performanslara göre başka bir havası vardı. Sesi biraz fazla çatallıydı. Şahsen beni rahatsız etmiyor ama bu durum. O dumanlara fişeklere hiç ihtiyaç yok ama bence. Bir de o kameraman kağnı gibi 3 saat sırtını çekmese keşke.

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MF'de sahne tasarımı uygun olduğu için seyircinin arasında söylemesi hoştu. Torino'daki sahne bunu yapmaya maalesef müsait olmadığı için sahnenin ana bölümünü kullanmak zorunda kaldılar fakat buna rağmen dün gece gerçekten iyiydi performansı. Özellikle provalarda yaşanan aksaklıklardan sonra acaba Cornelia'nın motivasyonu düşmüş müdür diye düşünmeye başlamıştım ama dün gece vokal olarak MF finalinden bence daha iyi bir performans gösterdi. 

İlk kez dinleyen insanlar sesindeki çatallığı nasıl karşılamıştır bilemem ama ben şahsen yakıştırıyorum özellikle de bu şarkıya.

Finalde kazanmasını en çok istediğim ülke. Finalde yeri de güzel aslında ama kazanabilir mi bilemiyorum. Yine de jüri gücüyle ilk 3'te bitirmesini bekliyorum yarışmayı.

• Ay Çok Hoş 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...