İçeriğe atla

İsveç 2022: Cornelia Jakobs - Hold Me Closer

Uğur

Pinlenen İletiler

Uğur, 2 dakika önce yazdı:

Hikayesi ne :efendim:

Bu adam şarkı yazarı ve yapımcı. Bilmem kaç yıldır Idol jürisi ama bu yaşına kadar hiç şarkı söylememiş sahneye çıkmaktan korktuğu için. İsveç'te sevilen bi televizyon yüzü olduğu için ve sevimli şirin hikayesi olduğu için medya şişiriyor. Tusse de o tırtaroz şarkıyla medya şişirmesi sayesinde full puan almıştı halk oylamasından.

• Beğendim 2
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

7. Innocent Love

Bu adam her sene aynı şarkıyla katılıyor gibime geliyor. Aradan seneler geçmesine rağmen hiç yaşlanmıyor da.

Şarkısı hoş yine. Ortalarda yer bulabilir kendine oy tablosunda. Beğendim ben.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Belki linçleneceğim ama Robin yarı finalde elenmeliydi bence. Ki başkası söylese bence net elenmişti sırf Robin olduğu için finalde. Bunun yerine Omar olmalıydı finalde ki net favorilerimden olurdu ve finali aşırı hak ediyordu. Bu şarkı hiçbir özelliği olmayan, coşturmayan, etkilemeyen bir şarkı. Sonuncu olsa mutlu olurum. Teşekkürler.

• Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, 3 dakika önce yazdı:

Bu adam şarkı yazarı ve yapımcı. Bilmem kaç yıldır Idol jürisi ama bu yaşına kadar hiç şarkı söylememiş sahneye çıkmaktan korktuğu için. İsveç'te sevilen bi televizyon yüzü olduğu için ve sevimli şirin hikayesi olduğu için medya şişiriyor. Tusse de o tırtaroz şarkıyla medya şişirmesi sayesinde full puan almıştı halk oylamasından.

Hatta Cornelia’nın katıldığı Idol’de o dönem jüriymiş galiba. İnşallah boynuz kulağı geçer de Cornelia alır yürür.

:tamamolur:

• Beğendim 2
  • Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ömer, 2 dakika önce yazdı:

Bunun yerine Omar olmalıydı finalde ki net favorilerimden olurdu

Omar’la aynı yarı finalde miydi bunlar, puuuuu :allahinbelasi:

Şarkıları bitiricez neredeyse, Omar’ın şarkısı çıkanların hepsinden iyi valla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını İsveç 2022: Cornelia Jakobs - Hold Me Closer olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...