İçeriğe atla

Norveç 2022: Subwoolfer - Give That Wolf A Banana

Uğur

Pinlenen İletiler

3. Queen Bees

O arı kostümleri felaket. Çok komik olmuş. Ayrıca hanım teyze pandemide baya kilo almış sanırım, eski görüntülerinde daha düzgün gibiydi fiziği. Sonunculuk adaylarından biri olabilir gibi.

Şu kadına neden ballad şarkı okutmadınız? Mis gibi okurdu ayrıca.

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, Şimdi yazdı:

3. Queen Bees

O arı kostümleri felaket. Çok komik olmuş. Ayrıca hanım teyze pandemide baya kilo almış sanırım, eski görüntülerinde daha düzgün gibiydi fiziği. Sonunculuk adaylarından biri olabilir gibi.

Şu kadına neden ballad şarkı okutmadınız? Mis gibi okurdu ayrıca.

Şarkıların yüzde 140'ı ballad zaten, bırakalım bu da kanat çırpsın ne yapalım :sayfa:

• Anırdım 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5. Made of Glass

Çok düz ve sıradan bir şarkı olmasına karşın kız çok iyi satıyor şarkıyı. Sesini baya beğendim. Sahneye baya hakim, kamerayla iletişimi iyi. Elbisesi de çok hoş. Bu şarkı sürpriz yapabilir, demedi demeyin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

6. Black Flowers

Slow şarkılarla uyku moduna geçen seyirciyi iyi hareketlendirdi, baya da alkış aldı. İlk yarı finali izlemiştim, finale kalması bana sürpriz olmamıştı. Bu gece gülfinale çıkarsa yine sürpriz olmaz diye düşünüyorum. Halktan iyi oylar alabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Wonder of World sıradan bir şarkı ama daha da önemlisi neden tüm şarkılar slow bu ulusal finalde ? Çoğu şarkı ya slow ya da slowumsuydu. Norveçin içi sıkılmış herhalde. Muzculara yarayabilir bu durum.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Norveç 2022: Subwoolfer - Give That Wolf A Banana olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...