İçeriğe atla

İsrail 2022: Michael Ben David - I.M

Uğur

Pinlenen İletiler

Başta şarkıcı için -revamp sürecinde- ekibinden memnun değil yarışmadan çekilmeyi ciddiyetle düşünüyor haberleri çıktı, şimdi de bu.

Hayır; şarkıdan memnun değilse ne şarkıcı ne delegasyon, değiştirir Malta gibi devam edersin yoluna, ne var. Bu tarz taklalara gerek yok bence. Elenecekleri bariz ortada çünkü. Fanlar dahi sevmedi şarkıyı.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan, 20 saat önce yazdı:

kayıt performans da olsa tüm yolları deneyeceğiz demişler. Daha geçen hafta büyük bir pre parti düzenlediler. Numara yapıyor olsalar o partiyi düzenlemez direkt çekildik derlerdi. 

Onca bilet satılmış, onca şarkıcı davet edilmiş; iptal ederlerdi he he.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Michael Ben David'in performansından 45 saniyelik bir kısım yayınlandı.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu çocuğa olan nefreti alsa anlamıyorum. Şarkıyı ucuz bulabilirsiniz eyvallah da itici diye oh iyi oldu demek komik. Şarkı ve performans finali hak ediyordu. Tamam çocuk fazla kiritiyor ve itici kabul ama şarkı eğlenceli klasik pop şarkısı yani bu kadar nefret edilecek bir şarkı değil. 

Adamı itici buluyorsunuz diye şarkıyı da yerin dibine sokuyorsunuz. Günlük hayatta da feminen tavırlar bana da itici gelir bu kerimcan kiliklinin tavırları da benlik değil ama bu yüzden şarkı berbattı demek mantıklı gelmiyor. Herkese demiyorum bunu ama çoğunluk bu yüzden elenmesin istedi. 

• Beğendim 1
  • Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...