İçeriğe atla

Almanya 2022: Malik Harris - Rockstars

Uğur

Pinlenen İletiler

• 5 ay sonra...

NDR kanalının program yöneticisi Frank Beckmann : "Yarışmayı kazanmak için büyük bir bütçe ayırmak gerekli. Bu yüzden önümüzdeki sene tek amacımız kazanmak değil. Elbette yarışmada yeniden iddialı olmak istiyoruz. Şarkı ve sanatçı seçiminde değişikliğe gideceğiz."

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alman devlet televizyonu 2022 yılında Almanya'nın Eurovision şarkısının "Unser lied für Turin" adı verilen ulusal final ile seçileceğini açıkladı. Temsilciyi belirlemek için radyo dinleyicilerinin oyları, SMS oyları ve online oylama kullanılacak.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

“Germany 12 Points” 4 Mart’ta gerçekleşecek

buehne650_v-contentxl.jpg

Almanya Eurovision hazırlıklarına devam ediyor. ‘Germany 12 Points” adlı ulusal finalin 4 Mart’ta gerçekleşeceği açıklandı.

Almanya yayıncısına toplamda 944 şarkı gönderildi. Germany 12 Points’a yer alacak olan beş finalistin şarkısı 10 Şubat’ta yayınlanacak. Oylama 28

Şubat”ta başlayacak ve 4 Mart’a kadar devam edecek. Çevrimici ve sms üzerinde oy kullanmak mümkün olacak.

Berlin’de gerçekleşecek olan Germany 12 Ponts’i Barbara Schöneberger sunacak.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

hero.jpg

Almanya yayıncısı ARD, “Germany 12 Points”da yer alacak olan altı adayı ve şarkısını açıkladı.

4 Mart’ta gerçekleşecek ulusal finalde çevrimiçi oylama 28 Şubat’ta başlayacak ve 4 Mart’a kadar devam edecek.

Team Liebe grubunun üyeleri arasında Almanya doğumlu Türk kökenli Buket yer alıyor.

Berlin’de gerçekleşecek olan Germany 12 Ponts’i Barbara Schöneberger sunacak.

• Beğendim 1
  • Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Almanya ciddi anlamda alınan sonuçlardan şikayetçi değil belli ki. Çünkü ulusal finale seçilen şarkılar vasat. 

Felicia Lu'nun şarkısı içlerinde en iyisi ama o da Almanya'yi son sıralardan kurtaramaz gibi duruyor. 

Etsc den tanıdığımız Malik Harris o kadar güzel şarkılar yapan biriyken neden rap ile karışık melankolik bir şey yapmış anlamadım. 

Emily Roberts ise tanıdığım bir isim. Kendi tarzında şirin ama sıradan bir şarkı yapmış. 

Sanırım genel sorun hiçbir şarkının Eurovision için yapılmamış olması. Sanatçılar mevcut şarkılarından rastgele seçip yollamış. 

Diğer şarkıları ise zaten konuşmaya gerek yok. 

• Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan, 1 saat önce yazdı:

Sanırım genel sorun hiçbir şarkının Eurovision için yapılmamış olması. Sanatçılar mevcut şarkılarından rastgele seçip yollamış. 

Evet aşırı saçma bir şey bu. Ben Almanya’nın üst üste onca sıfır puandan sonra yarışmaya laf olsun diye katıldığını düşünüyorum.

Felicia’nın şarkısı bence de içlerinde en iyisi.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

I Swear To God iyi bir seçim olur, eğlenceli, beğendim onu. Anxiety'nin nakaratı iyi ama ilk girişi tırt baya. İkinci tercihim de bu. İlk seçeneğim gayet iyi bence, ikincisine bayılmasam da geçen seneden sonra iyi gelir. Kalan şarkılar kötü

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Ulusal finalin jüri üyeleri belli oldu:

• Conchita Wurst (Eurovision 2014 birincisi, Avustruryalı şarkıcı)
  • Jane Comeford (Eurovision 2006 Almanya temsilcisi, vokal)
  • Thomas Hermanns (2005-2008 yılları arasında Eurovision oy sunucusu, komedyen)
  • Bülent Ceylan (Komedyen)

:bayrakas:

Aynı zamanda ulusal finalde yarışacak şarkılara revamp geldi, bazı şarkıların sözleri de değiştirildi.

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını Almanya 2022: Malik Harris - Rockstars olarak değiştirdi
  • Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...