İçeriğe atla

Finlandiya 2022: The Rasmus - Jezebel

Uğur

Pinlenen İletiler

• 7 ay sonra...

The Rasmus, Cyan ya da Bess üçlüsünden biri seçilmeli.  Rasmus seçilirse şarkının elden geçmesi lazım bu hali çok iddialı değil. Ben de "rock" formülünün işe yaramayacağını düşünüyorum Rasmus giderse Blue gibi 11.olup dönebilir.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gençliğimizin Rasmus'una bak ne dinlerdik. Bu pop şarkısı yakışmamış ama. Herkes bayılmış bu ulusal finale ama benim çok ayılıp bayıldığım bir şarkı yok. Younghearted hoş gibi ama Rasmus kazansa da olur ESC'de Rasmus'u izleyelim, nostalji yapalım diye.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • Mustafa bu konunun başlığını Finlandiya 2022: The Rasmus - Jezebel olarak değiştirdi
  • Uğur pinned this konu

Ateist kızın performansı hoştu. Younghearted da iyiydi. Diğerlerini beğenmedim ben. Koskoca Rasmus bu şarkıyla yarışması yetmezmiş gibi Dima Bilan gibi soyundu bi de. Benim beğendiğim şarkıların pek şansı yokmuş zaten okuduğuma göre o yüzden üzülmedim, bekliyordum. Rasmus da ikinci olan şarkıdan daha iyiydi en azından. Rasmus ve San Marino'yu temsil eden adam yine 2021 gibi İtalya-Finlandiya çekeceklerini zannediyorlar ama haziran başı gibi başlarlar "Eurovision ciddi bir yarışma değil." açıklamalarına bence.

• Yarıldım 1
  • Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...