İçeriğe atla

İsveç 2021 : Tusse - Voices

Uğur

Pinlenen İletiler

1. Dandi Dansa

Aslında gayet güzel şarkı, dinlenir. Ama Eurovision için fazla basit. Kazanma şansı sıfır zaten, Danny bu şarkıyla renk katmış yarışmaya bence.

Seyircisiz hiç tadı yok yalnız yarışmanın. Çok sıkıcı.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2. Beat of Broken Hearts

Sevmedim bu şarkıyı hiç. Kostümü de çok komik duruyor, özellikle omuz kısmı. Geçiniz.

Loreen elendiğinden beri belini doğrultamadı bu yarışma, her sene kötüye gidiyor.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4. In The Middle

Şu ana kadar çıkan şarkılar içinde en iyisi yine. Geçen seneki şarkılarından zayıf olsa da, sahneyi dolduruyorlar. Tekrar seçilirlerse şaşırmam.

Performansları her zamanki gibi iyiydi. Ortadaki abla biraz fazla heyecanlı gibi yalnız. Sahnelemeleri sönük kalmış sadece. Geçen sene parlamışlardı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

6. Still Young

Şöyle güzel bi schlager dinlemeyeli çok oldu MF'de. Valla güzel şarkı çıkartmış Perelli. Performansı iyiydi, beğendim.

Yalnız nakarat bir şarkıya çok benziyor, çıkaramadım.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

7. Voices

Şu şarkıda ne buluyo insanlar anlamıyorum. Her yerde birinci gösterilen şeye bak. Daha şarkıyı okuyamıyo bile. Voiceonly kaydı düşse de eğlensek biraz. Çok ilginç gerçekten bu İsveçliler'in zenci sevdası kaç senedir.

Lütfen seçmeyin bunu! Seçerseniz de yarıfinalde elenin inşallah.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 2 dakika önce yazdı:

7. Voices

Şu şarkıda ne buluyo insanlar anlamıyorum. Her yerde birinci gösterilen şeye bak. Daha şarkıyı okuyamıyo bile. Voiceonly kaydı düşse de eğlensek biraz. Çok ilginç gerçekten bu İsveçliler'in zenci sevdası kaç senedir.

Lütfen seçmeyin bunu! Seçerseniz de yarıfinalde elenin inşallah.

Aynen bende anlamıyorum.Yok efendim siyahi tenli insanlar için yazılmış felan deniliyor ama şarkı her yere çekilebilecek bir şarkı Charlotte yada Eric bu gece seçilsin yeter.Dotter bana gıcık geliyor...

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

8. Baila Baila

Bu oğlanın kariyeri boyunca yaptığı tek düzgün iş "Bedroom"du sanırım. Gecenin en kötüsü. Sonuncu olmazsa çok şaşırırım. Finale kalması, hatta yarışmaya alınması hata. Bunun yerine Mariette'i falan alsalardı keşke, allstar yaptıklarına göre bu sene.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını İsveç 2021 : Tusse - Voices olarak değiştirdi
  • Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...