İçeriğe atla

Eurovision 2021 ''Open Up''

Pinlenen İletiler

Züreyfa, 55 dakika önce yazdı:

Finalin ilk yarısında çıkacaklar;

Birleşik Krallık

İspanya

Finalin ikinci yarısında çıkacaklar;

Fransa

İtalya

Almanya

Almanya'ya açılışı yaptırırlar diye korkuyordum, iyi ki 2. yarıyı çekmiş.

İtalya son sıralarda sahne alır umarım, hatta en sonuncu çıksın.

• Beğendim 2
  • Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Covid-19 sebebiyle sahneye çıkamayacak temsilciler olursa yerine prova performansları ya da daha önceden çektikleri yedek performans görüntüleri kullanılacakmış. EBU bu konuda delegasyonlara bu iki seçeneği sunacakmış.

• Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tolga, 2 saat önce yazdı:

Malta ve Romanya delegasyonlarının kaldığı otelde de covid vakası vakası çıktığı için bugünkü açılış törenine Roxen ve Destiny katılamayacakmış.

Madem hastalık yayılmasını istemiyolar, o zaman açılış töreni neden yapıyorlar ki? Kimsenin umrunda olmayan saçma sapan bir şey zaten. Hiçbir etkinliğin yapılamadığı böyle bir dönemde bu törenin yapılması da saçma.

• Teşekkürler 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, 5 dakika önce yazdı:

Madem hastalık yayılmasını istemiyolar, o zaman açılış töreni neden yapıyorlar ki? Kimsenin umrunda olmayan saçma sapan bir şey zaten. Hiçbir etkinliğin yapılamadığı böyle bir dönemde bu törenin yapılması da saçma.

Şuan yayını izliyorum da ne maske takan var ne sosyal mesafeye dikkat eden var herkes dip dibe. Böyle bir ortamda bu açılış törenini yapmaya ne gerek vardı gerçekten anlamadım.

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yılda bir kez yapılıyor, sosyalleşmek adına açılış seremonisi ilgiyi üzerlerine çekmek için vir yol, onların yerine kendimi koyduğumda orada olmak kesinlikle isterdim, finalden sonra parti yapılmayacaksa bunun olması yarışmacılar için bir fırsat ve stres atma için şans, bizde de kısıtlama var ama çevremdekiler yok anasına yok babasına yok komşusuna gidip geliyor, bunlar napsın :)

• Beğendim 1
  • Yarıldım 1
  • Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Provaları da izledik. Belki daha gerçekçi kehanetlerde bulunabiliriz? Kehanetleriniz için link aşağıda :D

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...