İçeriğe atla

İsrail 2021 : Eden Alene - Set Me Free

Uğur

İsrail 2021 : Eden Alene - Set Me Free  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Ben

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
 fena bulmadım.(dinleyebilirsiniz) Tabii ki birincilik potansiyeli yok. Açıklanmayan tek şarkıyı bekleyeceğiz. Süprizi son dakikaya saklıyor olabilirler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur unpinned this konu
  • 3 hafta sonra...

KAN nihayet Hashir Shelanu'nun finalistlerini açıkladı:

Set Me Free,

La La Love

Ue La La

25 Ocak'ta finalde yer alacak!

Bir çevrimiçi oylama açmak için 19 Ocak'ta bir müzik videosuyla birlikte nihai sürümler yayınlanacak.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İLK aşamasında elenen altı şarkının yüzdelerini de açıkladılar ve ilk 2'nin otomatik olarak kalifiye olduğunu ve üçüncü sırayı jürinin seçtiğini açıkladılar.

6 şarkının oyları:

4.Shoulders: 12.1%
5. Spilling Magic: 10.4%
6. Can’t Stop a Hurricane: 8.9%
7. Flying: 8.7%
8. Coming Out: 7.3%
9. Rise Up Today: 7.2%

Bunlar 10 şarkı demediler mi? şimdi galiba 9 şarkı üzerinden seçim yapacaklar.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Seçilen 3 şarkının final versiyonları klipleriyle birlikte tanıtıldı. Ulusal final sadece online olarak yapılacak ve Eden şarkıları canlı olarak söylemeyecek.

Kliplerle izleyince şarkılar fena gelmemeye başladı bana. Final versiyonları hoş olmuş bence. Açık ara bir favori de yok. "Ue la la " daha patlamalı bir şarkı olduğu için sahnede daha çok etkileyebilir. 

İşte klipler: 

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Open Up To Israel 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

TSİ 22:15

• Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Mustafa bu konunun başlığını İsrail 2021 : Eden Alene - Set Me Free olarak değiştirdi

Feker Libi yapmak çok zor olmasa gerek kaldı ki daha yapmıştınız zaten. :neistiyosun:

Kötünün iyisi olarak gördüğüm Set Me Free ile  Ue La La vardı beklediğim gibi oldu konuşmak için erken diğer şarkılara da bakmak gerek 

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 şarkı da ortalama guzellikteydi. Hangisi seçilse durumu aynı olurdu ama ue la la sahnede daha çok yukselecek patlamali bir şarkıydı. 

Bu da guzel bence ama asla feker libi değil. Gerçi o da çok tutmamıştı. Kız yetenekli ama ne yapsa olmuyor.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsrail devlet kanalı KAN HaShir HaBa L’Eurovizion’un sonuçlarını açıkladı.

Halk oylaması ile düzenlenen ulusal finalde;

“Set Me Free” 30.988 (71.3%) oyla birinci

“La La Love” 7.475 (17.2%) oyla ikinci olurken

“Ue La La” 4.988 (11.5%) oyla üçüncü oldu.

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...