İçeriğe atla

Fransa 2021 : Barbara Pravi - Voilà

Uğur

Fransa 2021 : Barbara Pravi - Voilà  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Güzeldi bu da helal olsun Barbara'ya. Geçen seneki adamı yollasalardı bi sıfır da bunlar alacaklardı. Tabii şans eseri ellerine bu şarkı düştü, ulusal finaldeki diğer şarkılar hep patatesti. Yeni delegasyon başkanı sıçışlarda 2 yıldır.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında birinci olmamasına sevindim. Böyle cahil bir halk kitlesinin verdiği oylar ile birinci olsaydı asıl o zaman bir problem var demekti... İşte bu Avrupalılara vereceksin 3. sınıf rock şarkısını, dinlesinler...

Vivaldi'leri, Bach'ları, Brhams'ları yetiştiren Avrupa medeniyeti bugün itibari ile bitmiştir. 

• Hıh 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Asla hak etmiyordu kazanmayı hatta daha da öte gidiyorum ikincilik bile çok fazla bu şarkıya. Neyse ki kazanmadı da geçen sene gereksizce 3.olan rusya gibi bunu da görmezden göreceğim. 

Fransa seneye de bu tarz bir şey yollar demedi demeyin.

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan, 1 dakika önce yazdı:

Asla hak etmiyordu kazanmayı hatta daha da öte gidiyorum ikincilik bile çok fazla bu şarkıya. Neyse ki kazanmadı da geçen sene gereksizce 3.olan rusya gibi bunu da görmezden göreceğim. 

Fransa seneye de bu tarz bir şey yollar demedi demeyin.

Seneye Barbara yeniden katılacak ve hatta kazanacak..

Eurovision 2022: Barbara'nın intikamı ! ( Coming soon)

• Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision 2021 finali Fransa'da 5 milyom 492 bin kişi tarafından izlendi.

Yayın, %34 share aldı.

Fransa'da en yüksek Eurovision izlenmesi, Patricia Kaas'ın yarıştığı yarışmada alınmıştı. 2009 finalini 5.7 milyon Fransız izlemişti. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bahadir27, 14 saat önce yazdı:

Aslında birinci olmamasına sevindim. Böyle cahil bir halk kitlesinin verdiği oylar ile birinci olsaydı asıl o zaman bir problem var demekti... İşte bu Avrupalılara vereceksin 3. sınıf rock şarkısını, dinlesinler...

Vivaldi'leri, Bach'ları, Brhams'ları yetiştiren Avrupa medeniyeti bugün itibari ile bitmiştir. 

halk oylamasından gayet iyi puan aldı bence, asıl sorun jüri oylamasında halk oylamasından daha düşük puan almasıydı. bazı ülkelerin verdiği 0'lar ile birinciliği elinden alındı diye düşünüyorum, bu şarkının jüri puanı bu kadar düşük kalmamalıydı. 

• Beğendim 1
  • Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Soner, 4 dakika önce yazdı:

bazı ülkelerin verdiği 0'lar ile birinciliği elinden alındı diye düşünüyorum

İki tarafta da birinci çıkamadı ki? Neden birinciliği elinden alınmış olsun?

Bence gayet iyi derece yaptı. Fransa için bu çok önemli bir başarı.

Macron da bizzat tebrik etmiş Barbara'yı. Bu sonuçtan çok memnun kalmışlar.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Junior eurovision birinciliği,Eurovision ikinciliği ve bunu jüriden-televote'dan 250 puan alarak başarmak büyük bir iş.Tebrik etmek lazım.1 yıl önce Fransız eurovision fanlarına bu sonuçları alacaksınız deseler adam bizimle dalga geçiyor diye sitem ederlerdi.big 5'a İtalya ve Fransa güzel mesaj verdiler.Güzel şarkıyla gelirsen puanları alırsın.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jüri ve halk oylamasında dengeli bir sonuç aldı. Aslında jüri birincisi olabileceğini düşünüyordum zaten olabilseydi yarışmayı da kazanırdı. İtalya'nın 25 puan farkla kazandığını düşünürsek mümkündü. Yine de 1991 yılından sonra Fransa en iyi derecesini alarak yine 2. oldu. Fransa için önemli bir başarı.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...