İçeriğe atla

2012 Barbara Dex Oylamaları Başladı

Uğur

Pinlenen İletiler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Ödül törenine adını veren Belçikalı şarkıcı Barbara Dex

27 Mayıs 2012 tarihinden itibaren, geleneksel Barbara Dex Ödülleri'nde oylamalar başladı. Barbara Dex ödülüyle her yıl Eurovision'un en kötü giyinen şarkıcıları/grupları belirleniyor.

İlk kez 1997 yılında düzenlenmeye başlayan Barbara Dex Ödülleri, ''Barbara Dex'' adını 1993 yılında Belçika adına yarışan şarkıcıdan almıştır. Bu ödülü kazananlara, 1997 Malta temsilcisi Debbie Scerri, 2004 Romanya temsilcisi Sanda Ladosi, 2002 Yunanistan temsilcisi Michalis Rakintzis , 2005 Makedonya temsilcisi Martin Vucic ve 2008 Andora temsilcisi Gisela örnek gösterilebilir. Türkiye 1997'den bu yana hiç Barbara Dex Ödülü alamadı.

2012 Barbara Dex Ödülü oylamaları 2 Haziran 2012 saat 23:59'a kadar devam edecek. Oylarınızı aşağıdaki linkten kullanabilirsiniz.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen Sene Yüksek Sadakat favroilerdendi:D Bu sene Can Bonomo en iyi giyinenlerdendi bence:)

Geçen yıl Eldirne almıştı sanırım. Yüksek Sadakat de ilk 5'teydi diye hatırlıyorum.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bu yıl kötü giyinen bir temsilci göremedim ben, çoğunluk iyiydi, merak ediyorum kim kazanacak.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur cidden göremedin mi

Gizlenmiş İçerik

Dur yardımcı olayım ben, İrlanda, Bulgaristan, Arnavutluk, Ukrayna ilk aklıma gelenler

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur cidden göremedin mi :icon_ohmygod: Dur yardımcı olayım ben, İrlanda, Bulgaristan, Arnavutluk, Ukrayna ilk aklıma gelenler :uffff:

Kesinlikle:) Bence çoğu yarışmacı kötü giyinmişti yine..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bulgaristan kazanır

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sofinin çizmelerine bittim bence süperdi en kötü giyinen olarak gaitanayı söyleyebilirim kafasındaki anlamsız çiçek yüzünden

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Türkiye 1997'den bu yana hiç Barbara Dex Ödülü alamadı."

İlahi Uğur, bi de alsa mıydık ki?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arnavutluk ödülü kazandı. Tam sıralı listeyse şöyle :

1. Arnavutluk - Rona Nishliu (829)

2. İrlanda - Jedward (551)

3. Bulgaristan - Sofi Marinova (232)

4. Hollanda - Joan Franka (163)

5. Ukrayna - Gaitana (145)

6. Danimarka - Soluna Samay (82)

7. Türkiye - Can Bonomo (76)

8. İsveç - Loreen (66)

9. Bosna & Hersek - Maya Sar (62)

-. San Marino - Valentina Monetta (62)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...