İçeriğe atla

Kura Çekimi Bitti İşte Sıralar

Melih

Pinlenen İletiler

• İleti 31
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Sahnede kusur bulmadım ben gözüme çarpmadı bunları okuduktan sonra fark ederim belki..Yani ne bileyim ya ben çok tozpembe bakmışım yada siz kusur bulmak için bakmışsınız..Ya muhalefet olmak için yazmıyorum düşük notlara boğmayın lütfen her sayfada başıma geliyor.Ben cidden gerçek düşüncemi belirtmek adına yorum yapıyorum ve benim kişisel düşüncem.Oy vermezseniz sevinicem

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsveç ile Türkiye peşpeşe. Tehlikenin farkında mısınız?

Olmaz bişey olmaz. İsveç'ten sonra alkış görür arena biraz güzel oldu.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> İsveç'i ezmiyorum bu arada yine yanlış anlaşılacak. Favorim zaten İsveç. (Dipnot)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ezmiyorsun haklısın tabikide öncelik ülkemizin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> haklısın bu arada 2 si ard arda olunca alkıs kıyaslaması daha kolay olur

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ezmiyorsun haklısın tabikide öncelik ülkemizin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> haklısın bu arada 2 si ard arda olunca alkıs kıyaslaması daha kolay olur

Gizlenmiş İçerik

Aynen öyle. Ben 2003'te Sertab'dan sonra Eurovision tarihinde bu kadar yoğun alkış görmemiştim açıkçası. Gören, duyan varsa videosuyla paylaşsın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

harcatmayalım ben arnavutluğa atıcam zaten finalde tek oylarımı e zaten jurımızde her sene verio arnavutluğA

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim nedense Eurovision'da hiç çişim gelmiyo. O kadar yiyip içmeme rağmen. Psikolojik herhalde bende.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benimde 1. yarı finalde değildi 2. yarı finali izlerken geldii finalde olmaz umarım su içmicem bi daha

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...