İçeriğe atla

Kura Çekimi Bitti İşte Sıralar

Melih

Pinlenen İletiler

Kura çekimleri sonuçlandı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

1.BİRLEŞİK KRALLIK

2.MACARİSTAN

3.ARNAVUTLUK

4.LİTVANYA

5.BOSNA HERSEK

6.RUSYA

7.İZLANDA

8.KIBRIS

9.FRANSA

10.İTALYA

11.ESTONYA

12.NORVEÇ

13.AZERBAYCAN

14.ROMANYA

15.DANİMARKA

16.YUNANİSTAN

17.İSVEÇ

18.TÜRKİYE

19.İSPANYA

20.ALMANYA

21.MALTA

22.MAKEDONYA

23.İRLANDA

24.SIRBİSTAN

25.UKRAYNA

26.MOLDOVA

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 31
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Arnavutluk'un 3. sırada yarışması hiç olmamış, sonlara doğru daha güzel giderdi. 21. sırayı da inşallah biz alırsak çokoş olur. Son sırada Moldova var güzel, zaten sonlara doğru genelde çiş molasına çıkıyo herkes, iyi olmuş son sırada kalması Moldova'nın

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk Başta KALİTELİ Bi Eser Dinlicez Bugünkü Gibi Euro Neuro Saçmalığı Olmucak

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ay kusura bakmayın türkiye bu şarkıların içinde kaybolucak 90 lar 80 ler bizi beklio dost acı söler

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha bir şey görmedik aslında, 2. yarı-finalde daha iyi şarkılar var. Ben şahsen finale yükseleceğimizi düşünüyorum. Olur da yükselemezsek gerçekten üzülürüm, haksızlık olur çünkü. Finalde iyi bir yerde olacağımıza eminim, performansımız iyi olursa tabii ki. Can'a ve ekibine güveniyorum. Son sıralarda sahne almamız bizim için daha iyi olacaktır, bir avantaj mıdır, hayır değildir ama daha iyi olur kanımca.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Son sıralarda sahne almamız bizim için daha iyi olacaktır, bir avantaj mıdır, hayır değildir ama daha iyi olur kanımca.

Yapılan araştırmalar son sırada yarışmanın başarıyı arttırdığını kanıtladı.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Son sıralarda sahne almamız bizim için daha iyi olacaktır, bir avantaj mıdır, hayır değildir ama daha iyi olur kanımca.

Yapılan araştırmalar son sırada yarışmanın başarıyı arttırdığını kanıtladı.

Gizlenmiş İçerik

Ben o savımı 2009'da çürütmüştüm İspanya'nın sondan 2.liğiyle. Hangi araştırmaymış merak ettim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Mantıklı düşünürsek başarıyı arttılmalı zaten, ama Eurovision'da her an her şey olabilir.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kesinlikle finalde olmalıyız...goz var nizam var.....ilk 10 da olmamız garanti yani 2.yfden bahsediyorum...koreografimiz bence guzel....mükemmel demiyorum ama kotu kesinlikle degil...guzel ......hala tam olarak bişi gormedik zaten ....ama bu sene eurovisiondan çok da zevk alamadım...bilmiyorum belki finalde alırım.....umarım alırım....beni etkileyen bi iki ülke oldu yani......kamera açıları falan filan....çok iyi degildi.....sahneyi de begenemedim boyle .......neyse perşembe yine bi heyecan olacak en azından .........

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sahne gerçekten çok kötü, karemsi bişey 1988 sahnesi tadında böyle bir ilginç. Özellikle yanlarının beyaz plastikle kaplanması çok itici olmuş, siyah olsa daha iyi olurdu, çok göze batıyo.

Sunucular desen Fransızca'yı geçtim (Korhan Abay'dan beri doğru düzgün telaffuz edenini görmedim zaten), İngilizceler'i resmen rezalet. Sunuculuk adabı da yok zaten, çok sönükler.

Reji çok beter. Kamera açıları hiç iyi kullanılamadı umarım Türkiye de bunun azizliğine uğramaz Perşembe akşamı. Bizim karografimizde reji büyük rol oynayacak çünkü, iyi bir iş çıkarırlarsa çok iyi bir derece gelebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kesinlikle ben de derecemizi sırf buna baglıyorum.........sahnenin yanındaki o kalın plastikler berbattı kesinlikle dedigin gibi....çok goze battı..kamera açılar desen tam guzel bi dans figürü var derken solistin gozunun içine girdi resmen kamera.......berbattı....ama reklamlar postcardlar oldukça iyi bence......ama en onemli etken açılar ve sahne hiç zevk vermiyor....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ikinizede katılıyorum sahne berbat kamera açıları hiç iyi değil

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...