İçeriğe atla

Türkiye 2012 : Can Bonomo - Love Me Back

Illusion

Puanınız ?  

2 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Ben de beğendim. Çok farklı olmuş. Hoş güzel. Ama şarkı bakımından düşebiliriz bilemiyorum. İlk 10'a gireceğiz bence. 6-12 arası bir yer de olacağız gibi geliyor ama bakalım.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 341
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

herşey iyi güzel hoş ama tek sorun 'haydee' kısmında hepsi yerine keşke sadece can yada herhangi biri bağırsaydı

Gizlenmiş İçerik

böle hepbirden haydee amcaoğlu düğünü gibi olmuş

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

ama neticede şarkı güzel kareografi güzel umarım çok çok iyi bir sonuçla döner Can

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

20 Mayıs itibariyle son durum. Bu da demek oluyor ki Türkiye finalde birincilik için yarışacak ülkelerden biri olacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Can'in ilk kostumlu provasi bugundu sanirim. Biseyler bulan paylasabilir mi acaba? Telden giriyorum da.

Bugün 1. yarı final genel provası var

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> 2. yarı final genel provaları Çarşamba ve perşembe günleri

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Can'in ilk kostumlu provasi bugundu sanirim. Biseyler bulan paylasabilir mi acaba? Telden giriyorum da.

Bugün 1. yarı final genel provası var

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> 2. yarı final genel provaları Çarşamba ve perşembe günleri

Gizlenmiş İçerik

Karistirmisim.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Can'ın finalde olacağını düşünüyorum. Bir aksilik olur da finale çıkamazsak gerçekten üzülürüm verilen emeğe. Hollanda, Makedonya, Ukrayna, Bulgaristan, İsveç, Norveç, Gürcistan, Bosna Hersek, Fransa, Almanya, Birleşik Krallık bizi puansız geçmeyeceklerdir.

Sırbistan, Malta, Belarus, Portekiz, Slovenya, Estonya, Slovakya, Litvanya ve Hırvatistan (maNga'ya verdikleri 12 tam puandan sonra) puan verse de vermese de finalde olacağız bir şekilde umarım. Malta'dan düşük de olsa bir puan bekliyorum ben bir de Hırvatistan'dan. Bakalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Can'ın finalde olacağını düşünüyorum. Bir aksilik olur da finale çıkamazsak gerçekten üzülürüm verilen emeğe. Hollanda, Makedonya, Ukrayna, Bulgaristan, İsveç, Norveç, Gürcistan, Bosna Hersek, Fransa, Almanya, Birleşik Krallık bizi puansız geçmeyeceklerdir.

Sırbistan, Malta, Belarus, Portekiz, Slovenya, Estonya, Slovakya, Litvanya ve Hırvatistan (maNga'ya verdikleri 12 tam puandan sonra) puan verse de vermese de finalde olacağız bir şekilde umarım. Malta'dan düşük de olsa bir puan bekliyorum ben bir de Hırvatistan'dan. Bakalım.

Ben Malta'dan yüksek puan bekliyorum. Orada çok iyi bir tanıtım yaptı bence..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sene İtalya ve İsveç iyi şarkılarla katılıyor ama İsveç hem çok iddialı hem de riskli bir şarkıyla katılıyor. Bence sürpriz bir ülke kazanabilir. İsveç ve İtalya dışında kazanabilecek ülkeler sadece Türkiye ve Sırbistan bence..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...