İçeriğe atla

Bu yıl TRT1 1. Yarıfinali yayınlamayacak!

Mustafa

Pinlenen İletiler

Yayıncı kuruluş TRT1 olarak geçtiğinden TRT'nin herhangi bi kanalı sadece ek olarak yayınlayabilir TRT1'de Türkiye'nin yarıştığı yarıfinal yayınlanmak zorundadır.

Yanılıyorsun. 2-3 sene önce Almanya paşalar gibi yayınladı finali izlenmeyen yan kanalında. Hatırlarsanız Bülend Özveren 10 defa söylemişti o gece "Almanya izlenmeyen kanalına attı Eurovision'u" şeklinde. TRT 1 değil TRT'nin ta kendisidir EBU üyesi olan. Yani yayını TRT'ye bağlı herhangi bir kanal verebilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 45
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Yayıncı kuruluş TRT1 olarak geçtiğinden TRT'nin herhangi bi kanalı sadece ek olarak yayınlayabilir TRT1'de Türkiye'nin yarıştığı yarıfinal yayınlanmak zorundadır.

Yanılıyorsun. 2-3 sene önce Almanya paşalar gibi yayınladı finali izlenmeyen yan kanalında. Hatırlarsanız Bülend Özveren 10 defa söylemişti o gece "Almanya izlenmeyen kanalına attı Eurovision'u" şeklinde. TRT 1 değil TRT'nin ta kendisidir EBU üyesi olan. Yani yayını TRT'ye bağlı herhangi bir kanal verebilir.

Böyle bişeyden dolayı mutlaka ceza almışlardır ya olur mu öyle şey EBU'ya direk kanallar üye olmuyo mu zaten ülkeyi temsilen ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Böyle bişeyden dolayı mutlaka ceza almışlardır ya olur mu öyle şey EBU'ya direk kanallar üye olmuyo mu zaten ülkeyi temsilen ?

Hayır. Birleşik Krallık'ta da BBC 3'te yayınlanıyor yanlış hatırlamıyorsam. Azerbaycan'da AzTV'ye bağlı olan ITV'de yayınlanıyor. EBU'ya üye olanlar devlete bağlı yayıncı kuruluşlar. Yoksa tek tek kanalların bir önemi yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayır. Birleşik Krallık'ta da BBC 3'te yayınlanıyor yanlış hatırlamıyorsam. Azerbaycan'da AzTV'ye bağlı olan ITV'de yayınlanıyor. EBU'ya üye olanlar devlete bağlı yayıncı kuruluşlar. Yoksa tek tek kanalların bir önemi yok.

Hmm onu bilmiyodum bak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evinde TRT Müzik olmayan birçok insan olduğuna eminim. Yazık değil mi?!

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

TRT Müziğin vereceğine emin misiniz?

Yayın akışında yok

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evinde TRT Müzik olmayan birçok insan olduğuna eminim. Yazık değil mi?!

TRT yine yine düşüncesiz olduğunu göstermiş. :f28:

TRT Müziğin vereceğine emin misiniz?

Yayın akışında yok :(http://www.trt.net.tr/trtmuzik/yayin-akisi

O yayın akışı bu haftanın sanırım. dün halk dansları yarışmasını gördüğümü hatırlıyorum:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biraz önce TRT'ye tweet attım :

Ben : @TRTKurumsal Eurovision Şarkı Yarışması'nın 22 Mayıs akşamı yapılacak ilk yarı finalini TRT 1'den izleyebilecek miyiz?

TRT : İlk yarı finali 22 Mayıs'ta saat 22.00'den itibaren TRT Müzik, TRT 1, TRT Avaz ve TRT Türk'ten canlı yayınla izleyebilirsiniz.

Yayın akışını yenilememişler daha..

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biraz önce TRT'ye tweet attım :

Ben : @TRTKurumsal Eurovision Şarkı Yarışması'nın 22 Mayıs akşamı yapılacak ilk yarı finalini TRT 1'den izleyebilecek miyiz?

TRT : İlk yarı finali 22 Mayıs'ta saat 22.00'den itibaren TRT Müzik, TRT 1, TRT Avaz ve TRT Türk'ten canlı yayınla izleyebilirsiniz.

Yayın akışını yenilememişler daha..

Gizlenmiş İçerik

Heyecanlandım şu an... *-*

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ah su Dream. Yine mi?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Tarkan gidiyodu Eurovision'a gecen yil Eurovision Tv'de bile yayinlatmislardi

Gizlenmiş İçerik

Bi de bunlar TRT'nin resmi kulubuyuz diye geciniyolla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...