Uğur

Eurovision 2018 ''All Aboard''

811 posts in this topic

Her sene aynı şirket yapıyor diye biliyorum ben. 2004-2010 arası dönemde Türk şirket yapıyordu hatta skorbortları.

2004 - 2010 arası her scoreboard özgündü mesela.

• Like 5

Türk şirketle ne zaman anlaşmayı feshettiler tam emin değilim de :dusunuyorum:

Evet, 2010'a kadar olan süreçte her sene farklı bir tasarım ve emek vardı :oyle:

• Like 5

Minimalistliğin ve flat tasarımın suyunu çıkardılar iyice painte döndü scoreboardlar. :bitti:

Nerde o Sihirli annem’in de efektlerini yapan Digiflame’in skorbordları :biktim:

• Like 6

2010 sonrası her sene birbirinden kopya :sictikyine:

Bir tek 2015'te Microsoft'la anlaşıp farklı bir şey çıkarmışlardı ortaya :tabitabi:

Ama onda da çok fazla teknik hata olmuştu :agzinaedem:

• Like 3

İkinci provalarda her ülkenin provası 20 dakika sürecek, basın arena'dan provaları izleyebilecek. Provalardan sadece 12 saniyelik görüntüler yayınlanacak.

• Like 3

Bu sene prova işini iyice abarttılar. 30 da 12 saniyeye düşürmek ne demek?! Gecen sene "footage video" adıyla kamera açılarını bile paylaşan ebu bu yıl "annem göster ama elletme" modunda

• Like 4

Bence daha iyi, belli bir gizemi de olsun yani, merak edelim nasıl söyleyecek nasıl görünecek, show nasıl olacak, öteki türlü her şey beklediğimiz gibi oluyor

Edited by Mösyö
  • Like 3

Hani gelmeyecekti footageler :hesapver:

Bir daha halleylere çokoprenslere kanmam artık :bitti:

Sahne gereğinden fazla aydınlık duruyor. 2010'da böyle değildi. Ledler yok, ışığa abanmışlar demeyelim bence. Bu hoşuma gitmedi pek.

Sahne mükemmel gözüküyor. Bunu zaten Yianna'nın paylaştığı görüntülerden sonra da söylemiştim.

Bu arada bu senenin ses sistemi baya iyi gibi. Özellikle geçen yıl çok kötüydü, sadece vokal seslerini duyuyorduk, altyapı çok derinden geliyordu.

• Like 4