İçeriğe atla

Eurovision 2018 ''All Aboard''

Pinlenen İletiler

Ben de tam, şu şarkıyı seyirciye söyletmeden kaç eurovision geçtiğini sayıyordum, bu sene yine başa döndük, bi bit artık

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
(şarkıyı çok severim)

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de tam, şu şarkıyı seyirciye söyletmeden kaç eurovision geçtiğini sayıyordum, bu sene yine başa döndük, bi bit artık

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
(şarkıyı çok severim)

Efsane ama ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Efsane ama ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

:oyle: ama baydı artık, sürekli aynı espri, rahmetli terry wogan hep dalga geçerdi :kahroluyorum:

grammy kazanmış tek eurovision şarkısı :evetevet:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Waterloo ve riverdance i de unutmamak lazım. Listeyi erken tamamladılar bu sene. Finalde rahat bırakırlar umarım.

@Uğur İlk yarıyı çekince, şakkadanak ilk yarının sonuna koymuşlar Fransa'yı tahmin ettiğimiz gibi. O performansla mümkün görünmüyor ama maalesef.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Waterloo ve riverdance i de unutmamak lazım. Listeyi erken tamamladılar bu sene. Finalde rahat bırakırlar umarım.

@Uğur İlk yarıyı çekince, şakkadanak ilk yarının sonuna koymuşlar Fransa'yı tahmin ettiğimiz gibi. O performansla mümkün görünmüyor ama maalesef.

rivardance geçmedi mi sanki bir yerde ya

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Litvanya'yı ölüm sırasına koyduklarından umudum kalmadı. Bi umut Fransa'ya sarılıyım dedim :biktim:

Napıcaz biz finalde şimdi, İsrail'e mi kaldık cidden sadece :siktirgitburdan:

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...